BitMails.info jako drugi serwis CC w grupie Ads-Center.NET


Jednym z pierwszych serwisów w Grupie Ads-Center.NET był właśnie BitMails.info. W początkowej fazie budowania grupy medialnej, serwis BitMails.info był w rękach podwykonawcy. Jednak wraz z zacieśnianiem współpracy nastąpił moment w którym prezes Ads-Center.NET postanowił odkupić cały serwis od dotychczasowego właściciela.

To był moment przełomowy.
Od przejęcia BitMails.info, cała grupa medialna rozpoczęła dynamiczną ekspansję. Wraz z pierwszy serwisem Bank4Gold który wchodził w skład Ads-Center, tworzyły one podstawę do dalszej rozbudowy. Wraz z przejęciem serwisu BitMails, dochody całej grupy znacznie wzrosły. Dzięki pozyskaniu tego nietypowego serwisu można było podjąć dalsze inwestycje w rozbudowę.

Później było tylko lepiej.
Serwis BitMails w pierwszej swojej wersji wypłacał jedynie ułamek wartości kliknięć. To właśnie był motor rozruchowy serwisu. Dzięki faktowi wyższych stawek za kliknięcia można było werbować internautów wręcz hurtowo. Dzienne rejestracje przewyższały znacznie liczbę 100. A średnia ilość kliknięć z jednego mailingu to ponad 7000 unikalnych wizyt. Dzięki BitMails, internauci mogli zarabiać w internecie.

Przejście na pełne wypłacanie zarobków.
W roku 2011 serwis Bitmails przeszedł radykalną zmianę. Przestaliśmy zawyżać wartość kliknięcia z uwagi na konkurencyjne akcje anty marketingowe. Konkurencyjne serwisy wypisywały opinie że zawyżanie stawki dla zwerbowania internautów jest nieetyczne mimo że regulamin stanowił jasno ile należy się internaucie. Mimo to postanowiliśmy zmienić zasady i wprowadzić przejrzyste formy rozliczeń z naszymi użytkownikami.

Certyfikat "Wiarygodna Firma".