Pozycjonowanie stron internetowych

Każde zlecenie będzie osobno rozpatrywane. w większości przypadków pobieramy około 100zł za słowo/frazę mało konkurencyjną
i około 200zł za słowo/frazę średnio konkurencyjną

w każdym z przypadków pobieramy minimum 25zł zaliczki po przyjeciu zlecenia. reszta jest płatna po osiągnięciu zamierzonego wyniku.
Katalogowanie stron internetowych
MultiKod do katalogów stron internetowych o wysokim Page Rank.
Katalogi PR 4 – 1 sztuka
Katalogi PR 5 – 35 sztuk
Kratalogi PR 6 – 4 sztuki

Razem 40 wartościowych katalogów które pomogą uzyskać lepszą widoczność Twojej strony w internecie. Każdy katalog przyjmuje treść do 3000 znaków oraz umożliwia wyprowadzenie jednego linku z treści do reklamowanej strony. Przy użyciu unikalnych treści można uzyskać piorunujący efekt w wynikach wyszukiwania. Tylko na naszej stronie możesz uzyskać wsparcie w pozycjonowaniu i oszczędzasz ponad 100 zł. Wpisy w każdym z katalogów kosztują 4 zł netto czyli 4,92 zł brutto. Oznacza to że za wpisy trzeba standardowo wpłacić ponad 196 zł. Tylko u nas zapłacisz jedyne 94,99 zł z VAT.

MultiKod do wszystkich katalogów.
w cenie 77,21 zł + vat (94,99 zł Brutto)

Dopisanie jednej strony do wszystkich katalogów.
w cenie 357,08 zł + vat (439,20 zł Brutto)

Oferta na Allegro

MultiKod do Katalogstroninternetowych.net
w cenie 1,00 zł + vat (1,23 zł Brutto)

Oferta na Allegro
Badanie słów w wyszukiwarkach internetowych
Gdy przystępujesz do pozycjonowania witryny warto przeprowadzić badanie słów kluczowych na które warto a na które nie warto wykładać pieniędzy. nasza usługa polega na opracowaniu raportu na podstawie dostarczonych słów kluczowych. w raporcie otrzymasz : listę słów wraz z statystycznymi liczbami wyszukań w ostatnich miesiącach. dodatkowo wskażemy słowa pokrewne na które warto dodatkowo pozycjonować witrynę internetową z uwagi na duże zainteresowanie ze strony internautów.

- w cenie 100 zł + vat (122 zł Brutto)


W tytule przelewu proszę podać swój e-mail w celu szybszej weryfikacji.
Płatności można dokonać na konto w mbank:
51 1140 2004 0000 3102 6044 4493

Internetowa Agencja Marketingowa
Ads-center net Krzysztof Wolski Wrocław 53-137
Wiśniowa 18a lokal 10
Regon 020929482
NIP PL 899-235-66-77
Aby zakończyć zamówienie wpisz potrzebne informacje do zrealizowania reklamy w poniższym formularzu.

 

adresat
numer konta (do weryfikacji)
twoje imię
e-mail zwrotny
tresć, uwagi


Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Katalogowanie Stron WWW

Katalogowanie to dodawanie wpisów do stron oferujących taką możliwość. W internecie można spotkać się z ogromną ilością katalogów dzięki którym możemy zdobyć kolejny link do naszej witryny. Dla osób które nie mają czasu zajmować się tym zagadnieniem przygotowaliśmy dostęp do systemu Adder. Jest to robot do umieszczania w pewnych katalogach wpisów automatycznie każdego dnia bez Twojej ingerencji. Poza jednorazowym przygotowaniem konfiguracji dodawarki możesz się nie martwić o czas na odnalezienie nowego katalogu i dodanie kolejnego wpisu.

 

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie to ważna część wszystkich projektów internetowych. Jeżeli pragniesz pozyskać dużą liczbę odwiedzających musisz albo reklamować się w mediach lub zdobyć kilka miejsc w top10 wyszukiwarek. Dobrze pozycjonowana strona internetowa również zwiększa swoją wartość. Dlatego warto zadbać o dobrą pozycję własnych witryn.

Aby nie tracić pieniędzy i czasu na pozycjonowanie słabych fraz skorzystaj z badania fraz w wyszukiwarkach. Po otrzymaniu wyników możesz skupić się na najważniejszych celach.