Oferta Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.NET

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET oferuje pełny zakres prac nad nowymi stronami dla klientów. Prowadzisz firmę, dopiero zakładasz działalność gospodarczą lub pragniesz mieć profesjonalną wizytówkę i portfolio jako uzupełnienie CV ? Jeśli nie masz czasu uczyć się nowych języków opisu strony (w celu samodzielnego stworzenia portalu) zgłoś się do nas.

W naszej ofercie znajdziesz pełną obsługę zlecenia. Nie musisz się niczym martwić, wystarczy przesłać opis zamówienia a nasza agencja marketingowa zajmie się wszystkimi aspektami. Od budowy strony i umieszczeniu jej w internecie aż do prowadzenia kampanii reklamowych oraz pozycjonowania w Google.

Czym się zajmujemy ?


- budowa strony www (projekt graficzny, CMS)
- rejestracja, hosting, transfer domeny internetowej. (Marka : TaniaDomena.eu)
- hosting strony www. (Marka : Tani-Host.com)
- opieka oraz rozbudowa strony
- Autorski system zarządzania treścią CMS
- reklama w systemie banerowym oraz mailing
- pozycjonowanie w wyszukiwarce Google
- prowadzenie kampanii reklamowej AdWords


Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET stara się aby każdy klient mógł zarządzać swoją stroną internetową korzystając z jednego kontaktu technicznego. Od dziś nie musisz załatwiać osobno grafika, programisty oraz samemu dbać o serwer i domenę. Wykonując jeden telefon do nas zlecasz pełną opiekę nad projektem.

Nasza oferta jest skierowana do osób oraz firm, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z rozbiciem poszczególnych etapów budowy oraz publikacji strony internetowej. Nasz zespół zadba aby cały proces przebiegał sprawnie i bez żadnych komplikacji.

Jeśli potrzebujesz tylko jednej z naszych usług, zapraszam do zapoznania się z poszczególnymi ofertami na stronie usługi.

Na wszystkie usługi wystawiane są faktury VAT.
Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET jest zarejestrowana w Polsce.
NIP : PL 899-235-66-77
REGON : 020929482
Wrocław 53-137
Al. Wiśniowa 18A/10

Agencja Marketinfowa - full service

Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi która wprowadzi Twój biznes do internetu dobrze trafiłeś. Nasze usługi zapewniają pełną obsługę klienta. Już nie musisz porównywać cen różnych agencji marketingowych i szukać pod wykonawców poszczególnych elementów. Od dziś wszystko to możesz otrzymać w jednym miejscu pod jednym numerem telefonu. Skorzystaj z usług Internetowa Agencja Marketingowa

 

Potrzebujesz tylko jednej z naszych usług ?

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej usługi a jednak widzisz w naszej ofercie elementy które chcesz wykorzystać, skontaktuj się z nami. Każdą z usług można zamówić osobno. Na naszych stronach znajdziesz pełny wykaz usług którymi się zajmujemy oraz szczegółowy cennik ofertowy.

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należało by przebudować. Reklama adWords Google"