Jesteś właścicielem strony WWW ? To artykuł dla Ciebie !

Jeśli jesteś właścicielem witryny internetowej to praktycznie każdego dnia walczysz o nowych odwiedzających, którzy będą robić tak zwany ruch. Po co nam ruch ? Jest to podstawą wszystkiego. Od ilości odwiedzin zależą stawki za reklamy, miejsce w rankingu polskich stron oraz w międzynarodowym. Wiele też się mówi o tym, że witryny częściej odwiedzane łatwiej się pozycjonuje w wynikach wyszukiwarek. Dokładnie tak. Ruch na stronie, który generują odwiedzający użytkownicy ma znaczenie we wszystkich wymienionych wyżej aspektach.

Jeśli Twoja strona jeszcze nie jest w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania oraz nie posiada dużo zaprzyjaźnionych witryn, które umieszczą link do Twojej strony to zapewne cierpisz na niską ilość odwiedzin. To prawdopodobnie zwiększa koszty pozycjonowania, ponieważ oczekiwanie na jakiekolwiek wyniki przeciąga się w czasie a dni mijają. W takich sytuacjach właściciele witryn często zaczynają szukać sponsora, lecz niską ilością odwiedzin jest trudno kogokolwiek zainteresować. Można powiedzieć, że jest to pasmo niepowodzeń, które kieruje nerwowych inwestorów do zamykania nieudanych z pozoru witryn.

Od teraz nie musisz podejmować tak drastycznych kroków. Dzieje się tak za sprawą naszej usługi. Nasi użytkownicy chętnie za niewielką opłatą wytworzą ruch na Twojej witrynie, dzięki czemu każdy sponsor lub reklamodawca z chęcią przejdzie do uzgadniania szczegółów zamiast zastanawiać się, czy inwestycja ma jakikolwiek sens. Nasza usługa wejść sponsorowanych jest widoczna w popularnych statystykach takich jak Alexa, Google Analitic, Stat4You. To oznacza, że wyszukiwarki również dowiedzą się o większej popularności strony. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty wejść sponsorowanych możesz uzyskać bardzo dużo korzyści.

Dzięki wejściom kierowanym na Twoją witrynę otrzymujesz takie korzyści:
- skuteczna reklama przynosząca ruch
- nowi potencjalni klienci
- nowi potencjalni stali odwiedzający
- poprawa w wynikach rankingu stron WWW
- poprawa pozycji w wynikach wyszukiwań
- większe zadowolenie reklamodawców i sponsorówTak to prawda, większa ilość odwiedzających może poprawić wszystkie wskaźniki. Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi zapraszam do strony - cennik wejść sponsorowanych

Agencja Marketinfowa - full service

Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi która wprowadzi Twój biznes do internetu dobrze trafiłeś. Nasze usługi zapewniają pełną obsługę klienta. Już nie musisz porównywać cen różnych agencji marketingowych i szukać pod wykonawców poszczególnych elementów. Od dziś wszystko to możesz otrzymać w jednym miejscu pod jednym numerem telefonu. Skorzystaj z usług Internetowa Agencja Marketingowa

 

Potrzebujesz tylko jednej z naszych usług ?

Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej usługi a jednak widzisz w naszej ofercie elementy które chcesz wykorzystać, skontaktuj się z nami. Każdą z usług można zamówić osobno. Na naszych stronach znajdziesz pełny wykaz usług którymi się zajmujemy oraz szczegółowy cennik ofertowy.

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należało by przebudować. Reklama adWords Google"