Profesjonalny audyt budowy strony internetowej

Twoją firmową stronę budowała zewnętrzna firma ? Jeśli nie masz pewności czy kod strony jest w należytym porządku, możesz zlecić nam audyt budowy Twojej strony internetowej. Nasz pracownik przeprowadzi za pomocą specjalistycznego oprogramowania WebSite Auditor pełny audyt wskazanej strony WWW. Profesjonalny audyt SEO który przeprowadzimy odkryje wszelkie niedociągnięcia które wynikły podczas budowy lub rozbudowy witryny.

Program którym się posługujemy jest bardzo dokładny i potrafi odnaleźć elementy które specjaliście mogą wielokrotnie umknąć, z racji wielu linii skomplikowanego kodu opisu strony, nawet najlepszy specjalista może popełnić błędy. Program do audytu SEO umieszczony na wydajnym komputerze sprawdzi każdą podstronę pod kilkoma kontami i wykaże które elementy należy poprawić zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Po przeprowadzeniu audytu budowy witryny internetowej, klient otrzymuje pełny szczegółowy raport na temat całej witryny internetowej oraz błędów które znaleziono.

Na podstawie tego raportu, pracownicy firmy, lub wykonawca witryny, wykonuje poprawki i poprawia wskazane miejsca. Witryna internatowa pozbawiona błędów jest łatwiejsza w czytaniu przez roboty sieciowe. To sprawia że nie powstają błędy przy indeksowaniu a pająk może zapoznać się z większą ilością podstron. Brak błędów wpływa również na szybkość wczytywania się strony internetowej, co wpływa na odbiór i współpracę internauty z witryną www.

Strony www które są pozbawione błędów szybciej zdobywają lepsze pozycje w wyszukiwarce. To jeden z elementów oceny witryny. Ręczne przeprowadzenie audytu budowy strony internetowej tak szczegółowego jak wykonuje nasza firma, zajmie zwykłemu twórcy witryn nawet kilka dni. Oprogramowanie którym posługuje się nasza kadra jest na licencji. Pozwala przeprowadzić dokładny audyt w kilka godzin. Specjalnie do tego celu oddelegowaliśmy jeden bardzo mocny sprzętowo komputer który zajmuje się jedynie analizowaniem stron naszych klientów.

Audyt strony internetowej powinien być przeprowadzany każdorazowo podczas oddawania strony jako produktu klientowi. W ten sposób każda firma zajmująca się budową strony powinna udowadniać że wykonała należycie swoją pracę za którą pobiera wynagrodzenie. Przeprowadzony profesjonalny audyt budowy strony internetowej ujawni wszelkie mankamenty po których poprawieniu witryna znacznie szybciej powinna zdobywać dobre miejsca w wynikach wyszukiwarek.cennik...

Dlaczego my?
Nasza analiza jest oparta o licencjonowane oprogramowanie które jest aktualizowane pięć razy w tygodniu. Korzystanie z wydajnych komputerów zwiększa ilość wątków które są analizowane jednocześnie a to znacząco przyśpiesza sporządzenie raportu. Program może porównać wiele stron witryny za pomocą pamięci operacyjnej, człowiek nie jest w stanie ogarnąć takiej ilości danych, szczególnie że strony internetowe stale rosną o nowe podstrony.

Napisz do nas...

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię