Profesjonalny audyt linków przychodzących

Z różnych powodów właściciel witryny może potrzebować listy linków przychodzących do jego witryny. W życiu strony istnieje kilka zdarzeń które powinny być zwieńczone audytem linków przychodzących. Między innymi są to wszystkie działania SEO które firma zakupuje u zewnętrznych dostawców. Innym takim zdarzeniem jest zmiany firmy która pozycjonuje naszą stronę. Aby nowemu współpracownikowi ułatwić prace, warto zapewnić sobie dostęp do wiarygodnego raportu na temat linków przychodzących do naszej strony czy też sklepu internetowego.

Również gdy witryna spada w wynikach wyszukiwarki, warto zainwestować w audyt linków przychodzących. Pomoże to zebrać listę odnośników których chcemy się zrzec. Tak, można zrzec się linków które uważamy za szkodliwe a nie mamy możliwości ich samemu usunąć. Takie działanie nazywa się „zrzekaniem linków przychodzących”.

Po otrzymaniu zgłoszenia nasz pracownik wykona pełny audyt przy pomocy specjalistycznego oprogramowania na którego użytkowanie posiadamy stosowną licencję oraz kody odblokowujące aplikacje. W rezultacie naszych działań, zostanie sporządzony raport z listą odnośników prowadzących do witryny.

Na podstawie tej listy, klient lub jego pracownicy mogą próbować ręcznie usuwać linki z różnych źródeł. Taką operację przeprowadza się pisząc e-maile lub tradycyjne listy do właścicieli danych stron z prośbą o usunięcie linku lub całej podstrony. W przypadku braku odpowiedzi lub chęci do współpracy, właściciel strony, jego pracownicy lub nasi pracownicy mogą sporządzić listę linków których się zrzekamy. Oznacza to że wyszukiwarka po przeanalizowaniu zgłoszenia zignoruje wpływ na pozycję naszej strony płynący z wskazanych adresów.

cennik...

Dlaczego akurat my ? Nasza firma działa na rynku już od 2009 roku, jednak korzenie pracy przed komputerem sięgają 1995 roku. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie oraz wypracowaliśmy poufność podczas współpracy z kluczowymi klientami. Współpraca z nami opiera się na profesjonalnym oprogramowaniu, podejściu do klienta oraz zachowaniu ścisłej tajemnicy związanej z współpracą.

Napisz do nas...