Autorski skrypt ADS-SmallCMS (PHP) od Ads-Center.net.
Ten unikalny skrypt ma za zadanie być podstawą Państwa nowego zaplecza pod pozycjonowanie. Na rynku można znaleźć bardzo dużo skryptów które obsługują wiele wtyczek i mają bardzo duże możliwości. Jednak nie są one zaprojektowane ściśle pod SEO czyli nie wykorzystano w nich całkowicie potencjału jaki w nich drzemie.

Nasz skrypt właśnie tym się wyróżnia. Na podstawie nabytego doświadczenia zbudowaliśmy mechanizm który idealnie pasuje do oczekiwań robotów wyszukiwarek. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły tylko po to aby na podstawie jednego skryptu budować szybko kolejne witryny służące za zaplecze pod pozycjonowanie.

Budowa skryptu.
Skrypt został zbudowany w oparciu o PHP5. W skrypcie nie zastosowano baz danych. Wszystkie informacje zapisywane są w plikach. Dzięki temu można wiele skryptów zainstalować na jednym małym serwerze. Skrypt został tak napisany aby zużywał jak najmniej zasobów serwera. Dzięki takiej konstrukcji można na jego podstawie budować bardzo duże systemy zaplecza pod pozycjonowanie.

ADS-SmallCMS w skrócie:
- Budowa skryptu PHP 5.
- Brak baz danych.
- Wszystkie treści w plikach txt.
- Duża łatwość robienia baqup-ów.
- Małe wymagania sprzętowe.
- Prosta konstrukcja.

Cennik:
Skrypt jest sprzedawany z licencją na dowolną ilość instalacji w obrębie własnych domen w cenie 400 zł netto.
Skrypt podlega aktualizacji co jest związane z rocznym abonamentem w wysokości 200 zł netto.

Demo skryptu:
DEMO ADS-SmallCMS - widok od strony użytkownika
Login: demo@demo.pl hasło: demo - panel administracyjny

Licencja Kontakt

Masz pytanie w sprawie Ads-SmallCMS ?
Jeśli masz nadal pytania na temat naszego skryptu Ads-SmallCMS zapraszam do formularza kontaktowego i zadania pytania. Konsultant odpowie w przeciągu 24h.

 

Adresat
Adres strony www
Twoje imię
E-mail zwrotny
Treć/Uwagi/Pytanie


Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.