Autorski skrypt Ads-SEO-CMS (PHP/MySql) od Ads-Center.net.

Skrypt napisany jest w języku programowania PHP i MySql. Stworzony specjalnie pod roboty sieciowe dzięki czemu jest łatwo indeksowany w wyszukiwarkach internetowych. Wyposażony w automatycznie tworzącą się mapę strony. Ads-SEO-CMS wykorzystuje rozszerzenie Mod_Rewrite, tworzące przyjazne linki specjalnie dla wyszukiwarek. W części dla administratora serwisu przygotowano intuicyjnie obsługiwany interfejs. W Ads-SEO-CMS można tworzyć pod strony oraz osobne działy tematyczne w których można umieszczać artykuły, dzięki czemu skrypt można wykorzystać do budowy serwisów portalowych. Dla osób chcących zarabiać na odsłonach witryny, przygotowaliśmy trzy rotatory banerów reklamowych. Pierwszy rotator obsługuje banery 468x60px, drugi 120x600px. We wnętrzu tych rotatorów mogą się wyświetlać pliki graficzne takie jak .jpg .gif .png. Trzeci rotator obsługuje butony, rozmiar można samemu ustalić, rotator przewija w czasie rzeczywistym wszystkie butony dodane do bazy danych. Można go umieścić pionowo oraz poziomo w dowolnym miejscu strony. Jednym ze sposobów wykorzystania takiego rotatora jest promocja zaprzyjaźnionych stron internetowych. Możliwość tworzenia kont użytkowników. Możliwość wprowadzenia abonamentu (wpłaty na konto) oraz opłat sms za korzystanie z niektórych działów serwisu. Dodatkowo umieściliśmy podział na artykuły bezpłatne,dla zarejestrowanych oraz płatne. Artykuły bezpłatne są widoczne dla wszystkich. Dla zarejestrowanych to artykuły które są dostępne tylko dla użytkowników zarejestrowanych w serwisie. Artykuły płatne są dostępne tylko dla osób mających konto w serwisie oraz posiadających wykupiony abonament bądź kod sms. Ads-Seo-CMS posiada wbudowaną wewnętrzną wyszukiwarkę artykułów. Każdą z funkcji można wyłączyć bądź używać wszystkich na raz w zależności od potrzeb. Płatności są realizowane automatycznie, każdy z użytkowników w momencie wpłaty pieniędzy na konto lub wysłania sms-a otrzymuje w zwrocie kod który po wpisaniu w panel użytkownika serwisu daje mu możliwość czytania wcześniej nie dostępnych artykułów. Usługa kodów jest oparta o płatności DotPay.pl

Ads-SEO-CMS w skrócie:
- budowa pod stron
- budowa kategorii z artykułami
- automatyczna mapa strony
- wewnętrzna wyszukiwarka
- trzy rodzaje artykułów
- konta użytkowników
- płatności sms
- wpłaty na konto
- automatyczne kody DotPay.pl
- obsługa mod_rewrite
- newsletter
- wbudowany skrypt ads-mailer
- rotator banerów reklamowych 468x60px
- rotator banerów reklamowych 120x600px
- rotator butonów przewijanych lewo/rawo
- formularz kontaktowy

Kontakt

Masz pytanie w sprawie Ads-SEO-CMS ?
Jeśli masz nadal pytania na temat naszego skryptu Ads-SEO-CMS zapraszam do formularza kontaktowego i zadania pytania. Konsultant odpowie w przeciągu 24h.

 

Adresat
Adres strony www
Twoje imię
E-mail zwrotny
Treść/Uwagi/Pytanie


Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.