Konsultant reklamowy Google AdWords.
Jest to osoba która zarządza kontami klientów w serwisie Google AdWords. Konsultant buduje nowe kampanie według zaleceń reklamodawcy. Przygotowuje przybliżone koszty oraz opracowuje budżet kampanii reklamowych. Dzięki konsultantowi d/s Google AdWords nie musisz sam opanowywać kolejnego interfejsu zarządzającego kampaniami reklamowymi w wyszukiwarkach internetowych. Każda administrator serwisów internetowych ma bardzo dużo codziennych obowiązków, prawdopodobnie i Ty jesteś zapracowany utrzymaniem swojej strony w należytym porządku. Dlatego jeśli nie masz czasu opiekować sie kolejnym interfejsem oraz pamiętać kolejne skomplikowane hasła dostępu do usługi, zapraszam do współpracy z naszym konsultantem d/s reklamy w Google AdWords.

Dlaczego warto pozycjonować stronę WWW ?

Co to Google AdWords ?
Jest to pod serwis Google dzięki któremu można zarządzać kampaniami reklamowymi w wyszukiwarkach internetowych. Interfejs serwisu pozwala na budowanie treści, zarządzanie frazami kluczowymi, zarządzanie wyglądem box-ów,budżetem reklamy oraz płatnościami z tymi operacjami związanymi.

cennik

Czym cechuje się reklama w Google AdWords ?
Jest to praktycznie natychmiastowy efekt reklamowy w wyszukiwarkach internetowych. Osoby korzystający z wyszukiwarki Google wpisują frazę kluczową. Jeśli jest ona zgodna z tymi frazami które ustaliliśmy w panelu reklamy nasz box pojawi się po prawej stronie wyszukiwarki wraz z wynikami wyszukiwania. Jeżeli użytkownik wyszukiwarki będzie zainteresowany daną reklamą to przeniesie sie za jej pomocą na reklamowaną stronę internetową. Jedną z najważniejszych cech takiej reklamy to fakt że płacisz jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę. Będzie się ona wyświetlać do puki nie skończy się przydzielony budżet na dany dzień.

optymalizacja stron internetowych...

Masz pytanie ? Zadaj bezpłatne pytanie.
Skorzystaj z formularza kontaktowego w celu zadania bezpłatnego pytania odnoście konsultacji oraz ceny usługi dla Twojej strony internetowej. Jeśli chcesz zamówić konsultacje wypełnij poniższy formularz przekazując nam szczątkowe dane takie jak adres strony oraz opis zamierzonych celów reklamowych, Konsultant odpowie w ciągu 24h.

 

Adresat
Adres strony www
Twoje imię
E-mail zwrotny
Treść/Uwagi/Pytanie


Napisz do nas...

Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.