Zalety reklam adWords SEM


W wyszukiwarkach można sie reklamować na dwa sposoby. Pierwszy to najstarsza forma czyli pozycjonowanie. Jest to zajęcie czasochłonne, kosztowne i zarazem bardzo niepewne z powodu licznej konkurencji która też dąży do pierwszych pozycji w wynikach Google. SEO czyli pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwarek nie jest dla przedsiębiorców którzy liczą na szybki efekt reklamy. SEO jest to forma bardziej dla hobbystów którzy mają czas na budowanie strony zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek.

Żądasz szybkich efektów i pierwszych miejsc?


SEM czyli reklamy Google AdWords są stworzone dla Ciebie. W ciągu kilku minut możesz umieścić swoja reklamę w najlepszym miejscu wyszukiwarki. Odpowiednia kombinacja słów kluczowych oraz balans między budżetem a maksymalną stawką za kliknięcie spowoduje najlepszy efekt w postaci pierwszych miejsc w miejscach linków sponsorowanych. Dołącz do rekinów biznesu internetowego którzy dzięki reklamom Google adWords notują największą sprzedaż swoich usług i towarów.

Chcesz korzystać z reklam Google AdWords z maksymalną siłą jak drzemie w tej formie promocji?


Jeśli decydujesz się na reklamy adWords Google musisz być przygotowany na koszty. Wszystkie reklamy wyświetlają się dzięki odpowiedniej stawce za kliknięcie. Reklamy Google adWords pobierają opłaty tylko w tedy gdy dojdzie do interakcji z użytkownikiem. Oznacza to że zostanie nam naliczony koszt dopiero gdy któryś z użytkowników wyszukiwarki kliknie w naszą reklamę i zostanie przeniesiony na stronę WWW.

Gdzie pojawia się nasze reklamy i dlaczego są tak skuteczne?


Reklamy pojawiać się będą w wynikach wyszukań wyszukiwarki Google. Jest to dział opisany jako linki sponsorowane. Skuteczność reklam Google adWords jest bardzo wysoka ponieważ ukazują sie tylko na stronach związanych tematycznie z naszym produktem. Podczas kożystania z wyszukiwarki wpisujemy słowa kluczowe do pola "szukaj". W odpowiedzi otrzymujemy listę stron które odpowiadają słowom kluczowym które wpisaliśmy. Jednocześnie pokazują sie reklamy adwords którym przypisano te same słowa kluczowe. Dzięki takim zachowaniom sie reklam możemy ograniczyć koszty. Odpowiednie dopasowanie słów kluczowych oraz regionów w których mają się ukazywać reklamy pomagają trafnie kierować kampanią tylko do tych użytkowników internetu których zainteresuje dana oferta.


Nie trać pieniędzy na testowanie usługi, skorzystaj z specjalisty od reklam adwords.


Potrzebujesz zareklamować swoje usługi lub towary lecz nie masz czasu na żmudne testowanie kolejnych ustawień kampanii w panelu reklam Google adWords, lub nie masz czasu na poznawanie nowego systemu? Skorzystaj z naszej usługi. Zaopiekujemy się kompleksowo całym procesem kreowania kampanii adWords oraz dostosowaniem jej tak aby pojawiała się w najlepszych miejscach wyszukiwarki. Po otrzymaniu wytycznych o produkcie lub usłudze oraz miejscach docelowych, skonfigurujemy całą kampanię tak aby jak najszybciej pokazała się w wyszukiwarce Google.

Usługa reklama adWords Google Cennik reklama adWords Google

Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.