Dlaczego warto pozycjonować naszą stronę WWW
Bo to wizerunek firmy w sieci.


Sukcesem nowo powstających firm jest dokładnie zaplanowany wizerunek w sieci. Jednak aby wizerunek firmy został dostrzeżony, musi ktoś tą stronę odwiedzić. Teraz powstaje pytanie jak pokazać odpowiedniej grupie ludzi naszą stronę. Istnieje kilka zabiegów marketingowych. Do najczęsciej wykorzystywanych należą wymiana banerów, akcje mailing-owe oraz tradycyjne media (radio, telewizja). Jednak aby trafić do osób bezpośrednio zainteresowanych naszym tematem jest pozycjonowanie adresu strony w wynikach wyszukań Google.

Każdego dnia setki milionów użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, MSN czy też Onet.pl . Każdego dnia generują miliardy zapytań na najróżniejsze słowa kluczowe. Pozycjonując swoją stronę na frazy związane z produktami bądź usługami, udostępniasz informacje o swojej firmie nowym klientom którzy wcześniej nie mieli możliwości poznania Twojej oferty. Jedno z haseł reklamowych Google brzmi "Pozycjonowanie to droga do tego, by poznali nas ci, którzy jeszcze nas nie znali".

Czem jest pozycjonowanie stron internetowych?
Pozycjonowanie stron internetowych nazywamy długofalowy proces wspomagający inne działania marketingowe w celu osiągnięcia w wynikach wyszukiwarek wysokich pozycji dla wybranych słów bądź fraz kluczowych. Oznacza to, że np. po wpisaniu frazy "ads-center.net" w wyszukiwarkę Google witryna serwisu Ads-Center.net pojawi się na pierwszym miejscu. Ale to dopiero połowa sukcesu. Aby dotrzeć do grona osób zainteresowanych naszym produktem należy pozycjonować stronę na słowa pokrewne lub bliskoznaczne z tym co oferujemy na witrynie internetowej. Pozycjonowanie jest więc określonym i precyzyjnie zaplanowanym działaniem marketingowym, którego celem jest dotarcie z informacją do osób potencjalnie nią zainteresowanych.

Niskie koszty pozycjonowania niż standardowej reklamy
Jeśli firma nie będzie się reklamować w telewizji bądź radiu, najlepszą alternatywą jest reklama w google. Po uzyskaniu wysokiej pozycjo w google (top10), masz pewność że nowi klienci znajdą Twoją ofertę w gąszczu podobnych usług. Przechytrz konkurencje i zdobądź wysokie pozycje w wyszukiwarkach zanim oni to zrobią. W znaczącej mierze przyczyni się to do pozyskania klientów z nowego kanału informacyjnego, jakim jest internet. Oczywiście, będzie to możliwe tylko w wypadku, kiedy zostaną dobrze dobrane słowa kluczowe i uda się dla nich osiągnąć wysoką pozycję.

Jak szybko zobaczymy efekty pozycjonowania?
Na efekty pozycjonowania czasami trzeba czekać nawet do kilku miesięcy. Wynik w wyszukaniach wyszukiwarek zależy od bardzo wielu czynników. Jedne z najważniejszych to indeksowanie strony oraz jej odpowiednie podpisanie. Oczywiście możemy zawsze pomóc, dodając linki do naszej witryny na innych stronach, które są widoczne w wyszukiwarkach. Dzięki temu przy najbliższej wizycie google robota, link zostanie odnaleziony i robot zindeksuje go. Należy zwrócić uwagę na to, że jeśli na naszą strone nie będą prowadzić żadne linki z innych serwisów, wyszukiwarki mogą jej nie uwzględniać w wynikach swoich wyszukań.

Jeśli masz pytania zapraszam do Biuro Obsługi Klienta Ads-Center.net.

cennik...Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.