Dlaczego warto pozycjonować strony?


Jeśli posiadasz witrynę bądź sklep internetowy, pewnie chciałbyś aby strona była często oglądana. Można to osiągnąć w różny sposób. Zazwyczaj właściciele stron stawiają na reklamę mailową bądź wymianę banerów. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie adresu strony internetowej w wynikach wyszukań wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, MSN lub Onet.pl . Gdy adres strony wejdzie w pierwszą dziesiątkę wyników wyszukiwań, odczujesz wzrost oglądalności. Najważniejsze że to w większości klienci poszukujący informacji bądź produktu związanego z frazą na którą pozycjonujesz stronę.

Dlaczego warto pozycjonować naszą stronę WWW...


Pozycjonowanie stron Internetowych.


Jako że staramy się rozszerzać nasze możliwości, możemy zaproponować nową usługę w obrębie Ads-Center.net. pozycjonowanie stron www w wynikach wyszukiwarki Google, Yahoo, MSN i Onet.pl. Usługa polega na zawarciu umowy między Ads-Center.net a zleceniodawcą na mocy której Ads-Center.net pozycjonuje adres domeny klienta na pierwszą stronę. Uwaga nie wszystkie zlecenia zostaną przyjęte, to znaczy że zastrzegamy sobie prawo na odmówienie pozycjonowania danej strony na zbyt mocno oblegane słowa kluczowe. Usługa nasza umożliwia także opłacenie utrzymywania uzyskanych wyników w wyszukiwarce.

Każde zlecenie jest osobno omawiane i badane w celu ustalenia trudności zadania. Staramy się brać zlecenia które sie uda w miarę szybko osiągnąć, jest to spowodowane tym że mocno oblegane frazy długo się pozycjonuje, a w tedy nie będziemy mieli czasu dla innych zainteresowanych. Także ze względów finansowych staramy się wybierać zamówienia z krótkim terminem realizacji. Takie zadania oczywiście są średnio płatne wiec stać na taką usługę prawie wszystkich webmasterów wystawiających swoje strony w Internecie.

cennik...Optymalizacja stron internetowcy.


Jest to rozszerzenie usługi pozycjonowania, polegająca na sprawdzeniu czy strona jest prawidłowo zbudowana. Wyniki są przekazywane właścicielowi witryny wraz z zaleceniami które szczegółowo omawiają jak poprawić strukturę witryny tak aby była przyjazna dla wyszukiwarek.

optymalizacja stron internetowych...

Dlaczego my?


W Internecie napotkasz na wielu znawców którzy zapewniają ze uda im się osiągnąć niewiarygodne wyniki w krótkim czasie. My staramy się nic nie obiecywać, wolimy pokazać fakty.

Oto jedna z witryn przez nas pozycjonowana:

holtrans.wroclaw.pl
fraza: laweta
fraza: laweta wrocław
fraza: tania laweta wrocław
fraza: tanio laweta wrocław
fraza: autolaweta wrocław
fraza: tania laweta wrocław
fraza: tanio autolaweta wrocław
fraza: tania pomoc drogowa wrocław
fraza: tanio pomoc drogowa wrocław
fraza: pomoc drogowa wrocław

Ads-Center.net -
fraza: w pełni internetowa agencja reklamowa
fraza: jak polepszyc swoja pozycje w google
fraza: reklama wysyłana mailing
fraza: ads in net
fraza: ads reklama
fraza: reklama mailowa w internecie agencje
fraza: ads center
fraza: marketing reklama w internecie mailingZarabianie-online.com -
fraza: zarabiaj online

Wiarygodnafirma.pl
słowo: wiarygodna firma
słowo: wiarygodna firma pl
fraza: certyfikat dla firmy
fraza: certyfikat wiarygodności dla firmy


Reklamazasms.net
fraza: reklama za sms
fraza: reklama za smsa
słowo: reklama za sms premium
słowo: reklama za smsa premium


Wymianabanerow.com
fraza: darmowa wymiana banerów reklamowych w internecie
fraza: wymiana banerów reklamowych w internecie
fraza: darmowa wymiana banerów reklamowych
fraza: wymiana banerów reklamowych
fraza: wymiana banerów

Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.