Portfolio


Strona 1 | 2


Poniżej prezentujemy kilka witryn wykonanych przez pracowników Ads-Center.NET

Cennik
GrajTo.com
krzysztofwolski.pl
vodhd.eu
WiarygodnaFirma.pl
WiarygodnaFirma.pl
PlatinumSMS.pl
TnijURL.com
ReklamaZaSMS.net


Strona 1 | 2


Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Wizytówka firmowa w internecie.

Brak własnej strony firmowej jest jednoznaczne z odcinaniem się od klientów. Dziś praktycznie każdy zaczyna swoje poszukiwania od internetu i wyszukiwarki Google. Jeśli nie posiadasz nawet małej wizytówki internetowej to znaczy że nie zależy Ci na rozwijaniu firmy.

 

Grafika jest największym kosztem.

Dziś można zbudować stronę z wykorzystaniem skryptu CMS (ang. Content Management System) w kilka godzin. Dlatego koszty budowy witryny firmowej już dawno spadły. Największym kosztem pozostaje szata graficzna witryny. Jednak należy pamiętać że grafika jest tworzona na indywidualne zamówienie.

Grafik wkłada w prace swoje doświadczenie oraz umiejętności twórcze. Grafika będzie przez najbliższe lata wyświetlana na stronie co będzie pozytywnie wpływać na wizerunek firmy. Dlatego należy przeznaczyć na szatę graficzną odpowiednio duży budżet. Do wykonania dobrej grafiki należy również dostarczyć przemyślany plan witryny.

Twoja strona to inwestycja.

Zainwestuj w internet. Dobrze zarabiać można na wiele sposobów. Wszystkim na pierwszą myśl przychodzi sklep internetowy. Ale witryny tematyczne lub blogi również potrafią zarabiać poważne pieniądze.

 

Strona Firmowa i eSklep.

Największe przychody przynoszą witryny firmowe. Powiązany blog informacyjny wraz z pełną ofertą oraz sklepem w którym dostępny jest cały asortyment. Klienci coraz częściej szukają źródła, chcąc pominąć szereg pośredników podwyższających cenę usługi bądź towaru. Praktycznie każdy kto ma dostęp do internetu, zaczyna poszukiwania od wyszukiwarki Google.

 

Strony tematyczne i Blogi.

Udostępniając poważne recenzje różnych produktów za pomocą własnej witryny lub bloga, możesz zyskać popularność wśród internautów o podobnych gustach bądź zainteresowaniach. Gdy już Twoja strona zyska uznanie wśród wielu setek bądź tysięcy internautów, to i stan konta również powinien lepiej wyglądać.