Ranking serwisów GPTR


Serwisy GPTR to nic innego jak serwisy zarobkowe które zrzeszają internautów na swoich stronach w celu zarobkowym. Każdy z takich serwisów proponuje w zamian za usługi które im świadczymy jakąś formę gratyfikacji. W zależności od serwisu i administracji można liczyć na najróżniejsze formy wynagrodzenia naszych starań. Najpopularniejszym sposobem wynagradzania są reklamy w danym serwisie. Niektóre też proponują doładowania komórek oraz wypłaty na konta PayPal oraz inne bank.

Przedstawiamy poniżej ranking serwisów przez nas monitorowanych.


1Donkeymails
Minimum : 0.01 $Maile & PTC : 0.25C
Poleceni : 5/4/3/2/1 (%)Płaci !!!
Płatności:Alertpay | PayPal

2No-Minimum
Minimum : 0.01 $Maile & PTC : 0.25C
Poleceni : 5/4/3/2/1/1 (%)Płaci !!!
Płatności:Alertpay | PayPal

3CentrumBiznesu
Minimum : 9.99złMaile & PTC : 0.5 gr
Poleceni : 15/10/5/3/1 (%)Płaci !!!
Płatności:Banki PL | PayPal

4Dolarek
Minimum : 2.99$Maile & PTC : 0.25 $
Poleceni : 15/10/5 (%)Płaci !!!
Płatności:PayPal

5Reklamówka
Minimum : 9.99złMaile & PTC : 0.50 zł
Poleceni : 15/10/5 (%)Płaci !!!
Płatności:PL Banki | PayPal | MoneyBookers | Klamm-LOSE

6Bank4Gold
Minimum : 3.10złMaile & PTC : 0.25 zł
Poleceni : 15/10/5/3/2/1 (%)Płaci !!!
Płatności:PayPal | Polskie Banki

O rankingu...Ads-Center.net- Skrócony regulamin rankingu.
Serwis Ads-Center.net nie bierze odpowiedzialności za treści oraz obrazy będące częścią reklamowanych serwisów.

Regulamin...

Ranking serwisów GPTR

Witam w rankingu serwisów GPTR które pozwalają zarabiać przez internet. Dzięki tej stronie poznasz adresy wartościowych portali GPTR. Wszystkie strony GPTR zawarte w naszym rankingu współpracują z Ads-Center.NET Zapraszam do zapoznania się z naszym zestawieniem serwisów zarobkowych.

 

Czy warto klikać w serwisach GPTR?

Oczywiście warto poświęcić odrobinę czasu każdego dnia na kliknięcia w kilka linków promocyjnych. Dla pojedynczego użytkownika to zazwyczaj niewielkie zarobki ale zbierając osoby do programu poleconych można już zarobić większe sumy. W większości serwisów GPTR są programy partnerskie dzięki którym można zbierać poleconych. Z każdej takiej osoby można otrzymać określoną prowizję od jej zarobków. Osoby polecone nic nie tracą na tym. A w dodatku to wszystko za darmo.

 

Jak maksymalnie wykorzystać serwisy GPTR?

Jeśli chcesz sporo zarobić w serwisach typu GPTR to nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy tylko dokładnie wykorzystać wszystkie możliwości które takie serwisy nam dają. Nie należy się nastawiać że miesięczne zarobki będą bardzo durze z jednego serwisu. Aby maksymalnie zarabiać należy zarejestrować się w kilku stronach zarobkowych i polecać je wzajemnie aby zdobyć maksymalnie dużo osób poleconych. Wraz z nowymi zarejestrowanymi użytkownikami będzie zwiększać się ilość reklam na których się zarabia.

 

Jak wypłacić pieniądze z serwisów GPTR?

Nasze zarobki w serwisach GPTR można wypłacić za pomocą internetowych banków. W obecnym czasie najpopularniejszym internetowym bankiem jest PayPal. Bank ten oferuje Polską wersję językową swoich stron. Oczywiście można dzięki PayPal przelać pieniądze na polskie konta bankowe.