Opis zalet katalogów SEO


Katalogi stron internetowych to najstarsza forma promocji witryn WWW. Pierwsze katalogi powstawały aby użytkownicy internetu mogli odnaleźć witryny które powstawały. Każdy webmaster starał się dodać wpis do jak największej liczby katalogów bo to z kolei oznaczało większą ilość odwiedzających. Z czasem katalogi straciły na znaczeniu jeśli chodzi o odnajdywanie witryn na dany temat na rzecz wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Oprócz Google jest jeszcze kilka innych wyszukiwarek liczących sie na rynku. Jednak to właśnie Google ma ponad 90% rynku wyszukiwania. Katalogi jednak nie straciły wszystkich swoich zalet. Wyszukiwarki odnajdują katalogi stron internetowych i badają wpisy znajdujące się na każdej stronie. Im bardziej profesjonalnie i unikalnie zbudujemy każdy wpis tym mocniejszy link uzyskamy. Należy dbać aby każdy wpis był oryginalny, nie należy wstawiać tych samych wpisów w różnych katalogach.

Zasada jest prosta, im więcej unikalnych wpisów w dużej ilości katalogów stron internetowych tym lepiej dla naszego portalu. Odpowiednio wykorzystując dostępną powierzchnię w katalogach na wpis możesz operować słowami kluczowymi w celu uzyskania pożądanego efektu reklamowego.

Witryny wzbogacone o katalog stron SEO oparty na naszym projekcie jest najlepszym rozwiązaniem. Struktura katalogu jest tak zaprojektowana aby dostarczał jak najwięcej informacji które wpływają na wyniki w wyszukiwarkach. Katalog został zaprojektowany przez specjalistę od pozycjonowania stron w naszej agencji marketingowej.

Znajdą sie osoby które zapytają, dlaczego tak ważne jest umieszczanie wpisów w katalogach, skoro można odnaleźć witrynę za pomocą wyszukiwarki? Odpowiedz na to pytanie jest prosta. Wyszukiwarki opierają swoje wyniki na podstawie ilości znalezionych linków w sieci do danej witryny. Oprócz liczby linków należy też dbać o jakość treści która jest wpisywana w katalogu.Kupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.