Tanie Domeny


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?
To bardzo proste, w Ads-Center.net masz dostęp do wszystkich informacji na temat opłat. Czołowe firmy zajmujące się rejestracją dopłacają do zakupu klienta, nie raz rozdając domeny w pakietach promocyjnych za darmo. Pamiętaj, nic nie ma za darmo, nie zapłacisz teraz, to zapłacisz za rok przy przedłużeniu abonamentu. Kolejny punkt, większość czołowych firm rejestrujących domeny nie informuje o tym że rejestracja jest tylko na jeden rok po którym należy przedłużyć abonament.

W skrócie:
- Tanie przedłużenia abonamentu na kolejne lata.
- Pełne informacje na temat kosztów.
- Pełna informacja na temat zobowiązań.
- Dostęp do domen z całego świata.

Rejestracja domen
Sprawdź dostępność domen
www. .pl com.pl net.pl
     
.eu .com .net .org .info .biz .mobi
info.pl org.pl biz.plKupon adWords 250 zł

Kupon adWords 250 PLN zł

 

Certyfikat "Wiarygodna Firma".


Zobacz naszą wizytówkę.
Wystaw swoją opinię

 

Konsultant d/s Pozycjonowania

Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania

 

Konsultant d/s reklam Google AdWords

Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi.

Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować.