\
Solidna konstrukcja

Posiadłości w posiadaniu

Właściciel agencji Ads-Center.NET posiada oprócz wielu witryn internetowych również posiadłość z przylegającą ziemią oraz mieszkanie w dużym mieście wojewódzkim. Jako że Ads-Center.NET jest działalnością gospodarczą to też właściciel odpowiada za swoje błędy pełnym majątkiem. Jako że i pieniądze firmowe są przeznaczane na remonty tych nieruchomości oraz modernizację to też uważamy ten majątek za część firmy. W przypadku dzierżawy, rozliczenia i tak przechodziłyby przez konto firmowe gdyż tak łatwiej podatki rozliczyć. Tak samo materiały są kupowane z odliczeniem podatku i wliczane w koszty firmy.

 

Planowane remonty

Wspomniane mieszkanie w dużym mieście wojewódzkim jest już wysłużone i wymaga remontu. Obecnie jest zajmowane przez jednego z członków rodziny. Jednak planowana jest jego wyprowadzka. Mieszkanie zostanie w takim wypadku przeznaczone pod wynajem w celu gromadzenia korzyści materialnych. Jednak prze wynajęciem, należy mieszkanie doprowadzić do stanu używania na dzisiejszych standardach. Jako że to blok z wielkiej płyty to też podłogi są położone na płycie betonowej. Pozwala to nam zastosować wylewki maszynowe , metoda ta przyśpiesza oraz ułatwia szybkie oddanie powierzchni służącej do dalszego remontu. Posadzki maszynowe mają tą zaletę że są bardzo wytrzymałe. Często wykorzystuje się wylewki maszynowe w celu tworzenia powierzchni magazynowych. To oznacza że mają bardzo dużą wytrzymałość. W przypadku wybrania ekipy która wykonała już dużo takich zleceń, możemy mieć większą pewność że wykonają zadanie profesjonalnie zgodnie ze sztuką. Nowa posadzka wykonana metodą maszynową ułatwia ponowne poziomowanie podłogi. Można w ten sposób uzupełnić nierówności po firmie budowlanej sprzed dawnych lat.

 

Po uzyskaniu idealnej podłogi możemy przystąpić do dalszych prac remontowych. Wyrównywanie ścian oraz kładzenie nowego tynku spowoduje że mieszkanie odświeży swój wygląd. Dawne tapety już zniknęły jednak poprzednie wykonanie niektórych ścian pozostawia co nieco do życzenia. Położenie nowej farby na odnowione ściany pomoże uzyskać nowoczesny wygląd. Największe pomieszczenie zostanie przedzielone na pół. To pozwoli uzyskać dodatkowy pokój. Cel wynajęcia to studenci. Sprawiają znacznie mniej problemów podczas wyprowadzki niż rodziny które mogą bronić się przed wykonywaniem zapisów umowy nilem domowym. Jako że mieszkanie jest w dużym akademickim mieście oraz jednocześnie głównym miastem województwa, to student jest bardzo prawdopodobnym najemcą. Sąsiednie lokale są wynajęte właśnie grupom studentów uczących się w okolicznych uniwersytetach. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie z dwiema uczelniami oraz jest położone blisko ważnej alteri miejskiej. Łatwo się z tego miejsca wydostać o każdej porze dnia.