\
Nasz blog nabiera rumieńców

Nasz blog

Gdy zaczynaliśmy budowę naszego bloga to nikt nie przypuszczał że zrobi się z tego tak duży i pożyteczny dział. Blog na stronie firmowej może służyć jako informator, lub jako narzędzie do przekazywania dodatkowych informacji użytkownikom oraz kontrahentom. Może również być miejscem gdzie dogłębnie wyjaśniamy wszelkie aspekty danej usługi lub działania różnych mechanizmów. To doskonałe narzędzie do tworzenia rozwiniętej treści która jest kierowana do kontrahentów oraz internautów szukających wiedzy. Edukując zyskujemy zorientowanych klientów którzy lepiej korzystają z usług dzięki czemu osiągają lepsze wyniki swoich kampanii.

 

Od założenia naszego bloga minęło już sporo czasu a w trakcie rozbudowy treści również i skrypt zmieniał swoje możliwości. Wraz z korzystaniem z naszego skryptu który jest w sumie dzieckiem naszego autorstwa, rodziły się kolejne przydatne rozwiązania. Wraz z kolejnymi etapami rozbudowy mechanizmu skryptu przybywały nowe funkcje. A to sprawiało że i strona lepiej była odbierana przez wyszukiwarkę Google.

 

Dziś możemy pochwalić się 24 artykułami na różne tematy. Część jest o zdrowiu i środowisku w którym żyjemy a inne o technologiach czy też nowych skryptach naszej firmy. Jednym z takich skryptów który dodatkowo reklamowaliśmy za pomocą bloga to był skrypt pokazujący informację o ciasteczkach. Obecnie jego sprzedaż już nie jest prowadzona gdyż Unia Europejska planuje zrezygnować z tego wymogu. Szpeci on strony i powoduje wyskakiwanie dodatkowych warstw lub okienek. Z tego powodu rezygnujemy ze sprzedaży tego skryptu. Mimo że przynosił on w początkowym momencie nawet przyzwoite dochody.

 

Przyszłość należy do nas wszystkich, dlatego nadal będziemy wspierać naszą działalność i produkować skrypty oraz publikować raporty oraz artykuły na różne tematy. Zapraszamy do czytania naszych wszystkich treści oraz zapoznawać się z kolejnymi skryptami które stale produkujemy. Wspieraj nasze działania odwiedzając naszego bloga. To Cię nic nie kosztuje a każde odwiedziny powodują że zwiększą determinacją pracujemy dla Ciebie.