\
Centrum Prasowe PL , nowoczesny serwis informacyjny

Nisza na rynku.

W Polsce brakowało profesjonalnego serwisu informacyjnego który kolportował by newsy od przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Spółki akcyjne informują opinię publiczną za pomocą dużych ogólnopolskich dzienników prasowych. To ogromna reklama dla każdej firmy, ogłosić coś w mediach publicznych które mają odbiorców liczonych w milionach. Zakładając że każda gazeta posiada stronę internetową która zwiększa zasięg, można śmiało wywnioskować że to najlepszy kanał do kolportowania informacji marketingowych związanych z obecnymi wydarzeniami w firmie.

 

Jak to działa ?

Wystarczy że założysz darmowe konto dla swojej firmy na stronie Centrum Prasowe i uzupełnisz dane o firmie. Już od tego momentu całkowicie za darmo możesz umieszczać informacje o swojej firmie w naszym serwisie. Dalej to my zajmujemy się dystrybucją informacji które dodałeś wprost do skrzynek e-mail dziennikarzy którzy są zapisani w naszym newsletterze. Dzięki naszemu centrum prasowemu masz szansę zaistnieć w mediach publicznych i pokazać swój biznes. Już nie trzeba robić konferencji prasowych. Dziennikarze i tak wszystko nagrywają a przychodzą jedynie na darmowe przekąski i upominki. Zaoszczędź czas i pieniądze swoje i agencji prasowych, zamieszczaj swoje informacje prasowe na naszej stronie.

 

Co zyskujesz ?

Już na samym początku tuż po rejestracji otrzymujesz niebywałą szansę dotarcia z informacją prasową wprost do dziennikarzy. Po wypełnieniu wszystkich formularzy związanych z wizytówką firmową zyskujesz dodatkowo miejsce z którego możesz dodać link do własnej witryny czy sklepu internetowego. Każde konto firmy w naszym centrum prasowym to osobna subdomena która jest tylko dla Twojej firmy. To miejsce gdzie możesz przechowywać wszystkie swoje informacje prasowe.

 

Zapraszamy do wykorzystania szansy na zwiększenie obrotów w Twojej firmie. Zadbaj o wsparcie marketingowe profesjonalnej agencji marketingowej wykorzystując darmowe narzędzie udostępnione dla wszystkich.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Reklama która działa
- Budowanie wiarygodności firmy