\
Dobra reklama to taka która działa

Rodzaje reklamy.

Rozróżniamy najróżniejsze rodzaje reklamy. W dzisiejszym świecie jesteśmy wręcz atakowani z każdej strony reklamami. Dlatego tak niechętnie do nich podchodzimy. Większość ludzi nie rozumie że otrzymujemy różne usługi za darmo w zamian za odbieranie przekazu marketingowego. Dlatego należy reklamować się ale w odpowiedni sposób. Owszem brutalny atak z każdej strony utrze w świadomości konsumentów informację o istnieniu marki, jednak czy będzie ona pozytywnie przez to odbierana ? Właśnie nad tym pytaniem powinni zastanawiać się producenci reklam.

 

Mailing jak odpowiedź na zapotrzebowanie.

Reklama za pomocą mailingu jest jedną z najpopularniejszych w dzisiejszym świecie. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe firmy zajmujące się realizacją kampanii mailingowych dla obecnych liderów rynku. Reklama mailingowa jest jedną z najtańszych form dotarcia do bardzo dużych liczb potencjalnych zainteresowanych przekazem. Jednocześnie oszczędzamy na formach dostarczania. Mailing jest tak wygodny że prawdopodobnie bardzo długo będziemy czekać na inną formę reklamy która będzie tak skuteczna przy zachowaniu niskich kosztów obsługi.

 

Reklama w telewizji.

Reklama w telewizji jest jedyną formą marketingu bezpośredniego który może konkurować z mailingiem. Jedyną bardzo poważną wadą tej formy marketingu jest fakt że zwiększa świadomość istnienia marki lub produktu a nie prowadzi bezpośrednio do sprzedaży. Reklama telewizyjna może dotrzeć do naprawdę bardzo dużych ilości odbiorców ale przy kosztach jakimi jest obciążona decydują na nią się jedynie duże firmy które posiadają odpowiedni budżet.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Pozyskiwanie pozytywnych opinii
- Budowanie wiarygodności firmy