\
Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu.
Gdy potrzebujesz samochodu na jeden lub kilka dni to nasza wypożyczalnia jest gotowa do pomocy. Wystarczy zadzwonić i zamówić wypożyczenie samochodu na odpowiedni dzień. Przy zgłoszeniu z wyprzedzeniem masz możliwość wyboru które auto chcesz wypożyczyć. W naszej flocie znajdziesz kilka popularnych marek aut o wysokim standardzie. Ale również do dyspozycji klientów są małe ekonomiczne auta które świetnie nadają się na tak zatłoczone miasto jak Wrocław.

Zasięg działania.
Nasza wypożyczalnia samochodów zajmuje się rynkiem lokalnym. Ale jeśli planujesz dalszy wyjazd i powrót do naszego pięknego miasta to bez problemu możesz dzwonić do nas. Samochody są przygotowane do eksploatacji zgodnie z przeznaczeniem. Wszystkie dostępne u nas samochody są czyste i zadbane. Dzięki temu nadają się na wyjazd za miasto w długi weekend lub do podróży służbowej.

Limuzyny i samochody reprezentacyjne.
Nasza flota samochodów składa się z małych aut ekonomicznych ale również z limuzyn które świetnie nadają się do reprezentacyjnych wyjazdów biznesowych. Dzięki naszej wypożyczalni możesz spokojnie wybrać się z partnerami biznesowymi na wyjazd w delegację bez zmartwienia o styl w którym się poruszasz.

Awarie i naprawy.
Wszystkie nasze auta są stale konserwowane przez wykwalifikowany zespół specjalistów od mechaniki samochodowej. Wszystkie auta w naszej flocie są dopuszczone do ruchu przez Państwową Inspekcję Techniczną. Po odzyskaniu samochodu od wypożyczającego, każde auto jest gruntownie sprawdzane. Do zadań obsługi technicznej należy przygotowanie samochodu do kolejnej długiej trasy poprzez sprawdzenie wszystkich płynów oraz przegląd techniczny najważniejszych podzespołów.

Zapraszamy.
Nasza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu jest otwarta od poniedziałku do niedzieli bez względu na święta i dni wolne od pracy. Obsługujemy wszystkich kierowców którzy posiadają prawo jazdy dłużej niż jeden rok. Młodsi kierowcy również zostaną obsłużeni jednak w tej kwestii wymagamy dodatkowej wyższej kaucji za wynajem auta. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego w celu rezerwacji terminu wynajmu potrzebnego samochodu.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Katalogowanie stron
- Tworzenie treści marketingowych