\
Katalogowanie strony

Ręczne katalogowanie strony.

Na pewno wielokrotnie słyszałeś o automatach do katalogowania strony. Często też pewnie zastanawiasz się jakie to uproszczenie w zmaganiach z konkurencją. Wystarczy napisać jeden tekst i dodać do niego dużą ilość synonimów. I praktycznie gotowe. Jednak musisz przemyśleć to co chcesz zrobić gdyż na szali jest pozycja Twojej witryny internetowej w wyszukiwarkach sieciowych.

 

Automatyczne katalogowanie.

Automaty do katalogowania stron są bardzo zawodne i niewdzięczne. Jeżeli nawet wstawisz kilka długich treści z dużą ilością synonimów to i tak otrzymasz jedynie kilka unikanie napisanych treści z przemieszaną zawartością. Takie treści są natychmiast wychwytywane przez bardzo skomplikowane mechanizmy wyszukiwarek. Dla przykładu, Google posiada kopię całego internetu w swoich serwerowniach. Dzięki temu w kilka sekund mogą określić czy dana treść którą odnalazł właśnie robot sieciowy jest kopią już istniejącego czy jest też pisany specjalnie dla tej strony. Tylko unikalne treści mają prawdziwą wartość dla wyszukiwarek. Dlatego należy zapomnieć o automatach ułatwiających życie i rzetelnie zabrać się do ciężkiej pracy.

 

Unikalne treści.

Aby przeprowadzić sprawnie katalogowanie strony i nie wydać pieniędzy na zbędne zabawki należy zapoznać się z wyzwaniem które podejmujemy. Internet jest przesycony kopiowanymi treściami które mają wpływać na pozycję witryn sieciowych. Dlatego wyszukiwarki są cały czas doskonalone w celu wychwytywania prób oszustwa ich mechanizmów. Tak wstawianie synonimicznych treści to próba oszustwa mechanizmu wyszukiwarek. A te są doskonalone od lat w celu wychwytywania takich prób. Każda treść która jest kopią lub bardzo zbliżoną kopią do innych treści będzie oznaczana jako Duble Content a to będzie powodować spadek Twojej strony w wynikach wyszukiwania.

 

Profesjonalne podejście.

Tylko profesjonalne podejście do każdego zlecenia i utworzenie unikalnych treści do każdego wpisu jest gwarancją pozytywnych wyników pracy. Przed wyborem firmy która ma wykonać Twoje katalogowanie strony, wypytaj się konsultanta jak będzie przeprowadzone takie zlecenie. Upewnij się że zlecenie zostanie wykonane w należyty sposób.Zapoznaj się z pozostałymi artykułami na naszym blogu:
- Jak stworzyc dobrego e-maila reklamowego
- nowoczesny serwis informacyjny