Profesjonalny audyt SEO strony WWW

Zamów szczegółowy raport na temat błędów optymalizacji Twojej strony internetowej. Raport po audycie SEO to dokładna instrukcja opisująca gdzie i jakie błędy zostały popełnione.

Statystyki po audycie SEO wyświetlane na ekranie monitora (obraz nie ma nic wspólnego z prawdziwym audytem)

Podaj adres WWW do Audytu SEO

Podaj adres URL witryny do sprawdzenia oraz swój adres e-mail, przeliczymy ilość podsron i przedstawimy kosztorys audytu SEO

Podanie adresu jest niezobowiązujące. Decyzję o zakupie audytu SEO możesz podjąć po zapoznaniu się z kosztami.

Zamów audyt SEO swojej strony WWW
Żółta linia pod tytułem

Profesjonalny audyt strony internetowej

Od piątku 12 maja 2017 roku, wykonujemy profesjonalne audyty SEO dla klientów. Poniżej opisujemy wszystkie aspekty współpracy oraz zakres danych jakie otrzymuje klient.

Profesjonalny Audyt SEO

Jak wygląda proces ?
1 - Zainteresowany profesjonalnym audytem SEO, wypełnia formularz u góry strony, wpisując adres strony oraz adres e-mail. Na podany adres wyślemy kosztorys po przeliczeniu ilości podstron do sprawdzenia.
2 - Po wysłaniu danych przez formularz, nasi pracownicy przystępują do pracy i przeprowadzają darmowe liczenie ilości podstron wskazanej strony.
3 - Klient po zapoznaniu się z darmową wyceną oraz poznaniu gwarantowanej ceny profesjonalnego audytu SEO, podejmuje decyzję czy zlecić usługę
4 - Po kilku godzinach, gdy przeprowadzono skanowanie całej strony i zbieranie informacji o każdej podstronie, tworzymy raport po audycie SEO.
5 - Gdy raport po audycie SEO jest gotowy, pracownik zamieszcza o nim informację w bazie danych.
6 - Jednocześnie jest wysyłany e-mail z informacją o ilości znalezionych błędów oraz linkiem do podstrony na naszej witrynie gdzie dostępne są pliki PDF.
7 - Po przejściu na stronę internetową możesz pobrać przygotowane pliki w formie raportu po profesjonalnym audycie SEO.


Co otrzymam po zamówieniu audytu SEO ?
1 - Po opłaceniu naszej pracy otrzymasz pełny raport po audycie SEO.
a - Podsumowanie liczby wszystkich błędów wraz z rozbiciem na grupy.
b - Listę podstron na których należy wykonać zmiany.
2 - Plik zawierający wizualizację strony z wyszczególnieniem największych podstron.


Aż 41 czynników wpływających na pozycję strony w podstawowym audycie SEO Wersja rozszerzona to 43 czynniki obejmuje dodatkowo walidację HTML i CSS

Co będzie podlegać audytowi ?
Indeksowanie i widzenie przez wyszukiwarki
- Zasoby z kodem stanu 4xx
- Zasoby z kodem stanu 5xx
- Strony indeksowane z ograniczeniami
- Strona 404 jest poprawnie skonfigurowana
- Plik robots.txt
- Sitemap.xml


Przekierowania
- Wersje z www i bez www
- Problemy z HTTP/HTTPS wersje stron
- Strony z przekierowaniem 302
- Strony z przekierowaniem 301
- Strony z długimi łańcuchami przekierowań
- Strony z meta refresh
- Strony z rel = "canonical"


Kodowanie i czynniki techniczne
- Przyjazna dla urządzeń mobilnych
- Strony HTTPS z mieszanymi treściami
- Strony z duplikatem kodu rel = "canonical"
- Strony z ramkami
- Strony z błędami i ostrzeżeniami W3C HTML
- Strony z błędami i ostrzeżeniami W3C CSS
- Zbyt duża strona


Adresy URL
- Dynamiczne adresy URL
- Za długi adres


Linki
- Niedziałające linki
- Strony z nadmierną liczbą linków
- Zewnętrzne linki Dofollow


Obrazy
- Zerwanych obrazów
- Puste alt teksty


Na stronie
- Puste tagi title
- Zduplikowane tagi title
- Zbyt długie tagi title
- Puste tagi meta description
- Zduplikowane tagi meta description
- Zbyt długie tagi meta description


Lokalizacja
- Wersje językowe
- Strony z elementami hreflang
- Nieprawidłowe kody języków
- Nieprawidłowe adresy URL
- Brakujące linki powrotne
- Sprzeczne elementy hreflang
- Strony niekanoniczne z elementami hreflang
- Brakujące wartości "x-default"
- Niekompletne wartości hreflang

SPRAWDŹ CZY TWOJA STRONA JEST DOBRZE ZBUDOWANA Żółta linia pod tytułem

Jeśli strona jest ładna i działa to nie koniecznie znaczy że jest prawidłowo zbudowana. Przeglądarki internetowe ignorują sporą część błędów w celu poprawienia wrażenia z korzystania. Jednak te błędy często są kluczowe dla robotów wyszukiwarek oraz dla systemu ustawiania rankingu witryn w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek. Przy pomocy naszego raportu, który otrzymasz po przeprowadzeniu profesjonalnego audytu SEO, Twój programista jak chirurg skalpelem, poprowadzi operację dokładnego wycinania błędów SEO oraz w kodzie witryny. Często po wyczyszczeniu kodu strony z błędów witryna szybko wchodzi na wysokie pozycje na pożądane frazy dla danej domeny. Jest to spowodowane mnogością problemów z kodem, dublowaną treścią oraz innymi ważnymi czynnikami o których zazwyczaj się nie pamięta podczas tworzenia nowych podstron. Jeśli Twoja konkurencja utrzymuje wysoko swoją stronę w wynikach wyszukiwarek, prawdopodobnie już byli naszymi klientami i zamówili profesjonalny audyt SEO.

Bardzo dużo osób (właścicieli witryn, specjalistów od pozycjonowania), nadal uważa że przeprowadzenie badania typu profesjonalny audyt SEO, to zbędna procedura. Jednak należy popatrzeć na sprawę z innej perspektywy.

Wyszukiwarki od początku swojego istnienia miały wbudowane tak zwane wagi w algorytmie, dzięki którym klasyfikują strony internetowe. Witryn WWW są obecnie miliardy. Wyszukiwarki od dawna musiały ustawić wszystkie adresy odpowiadające na dane zapytanie złożone z fraz kluczowych, w listę od pierwszego do ostatniego miejsca. Jeśli zastanawiasz się jak algorytmy wyszukiwarek ustawiają ranking stron internetowych to przychodzę z pomocą i już wyjaśniam.

Sprawdź naszą stronę z cenami profesjonalnych audytów SEO i audytów linków. To badanie nie jest tak drogie jak większość firm przekonuje.

Każda strona internetowa jest zbudowana z kodu źródłowego. To w tym kodzie jest opisany wygląd oraz mechanizm działania. Mechanizmów takich jak kalendarze czy formularze spotkań nie są istotne. Bardziej chodzi o odpowiednie wykorzystanie dostępnych znaczników. Wyczyszczenie kodu strony z błędów programistów, czyli dodać lub usunąć slesze, sprawdzić czy wszystkie otwarte znaczniki są zamknięte oraz wyeliminować zdublowane teksty w znacznikach. Aby odkryć te wszystkie niedociągnięcia, najlepiej jest zlecić przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO. Pamiętaj tylko że audytów SEO jest tyle ile firm pozycjonujących. Nie każdy audyt jest warty uwagi. Większość audytów SEO, jest przeprowadzana pobieżnie i skupia się głównie na pierwszej stronie. Aby audyt SEO był przeprowadzony profesjonalnie i miał wartość dla właściciela strony internetowej, musi on obejmować badanie każdej podstrony. Tylko w takim przypadku mamy pewność że badanie zostało przeprowadzone profesjonalnie a otrzymany raport ma dla nas wartość.

Badanie zwane Profesjonalny Audyt SEO, pozwoli porównać każdą z podstron i wyłapać zdublowane treści, niedziałające linki, braki w meta tagach i wiele innych kluczowych elementów budowy witryny internetowej. To działanie ma za zadanie porównanie każdej podstrony danej witryny, zebranie informacji z znaczników i meta tagów. Sprawdzenie ich pod kątem duplikacji, wskazanie podstron, które należy poprawić. Oczywiście nie opiszemy tutaj wszystkich aspektów działania na plikach witryny podczas profesjonalnego audytu SEO. Takie badanie obejmuje ponad 100 czynników budowy witryny. Dlatego nie sposób w prostej treści opisującej produkt wymienić wszystkie elementy.

WYCZYŚĆ KOD HTML ORAZ POPRAW BŁĘDY SEO
Żółta linia pod tytułem

Raport po audycie SEO to mapa dla programisty

Na podstawie raportu po profesjonalnym audycie SEO można z dokładnością chirurga zlikwidować wszystkie wskazane błędy. Raport jest bardzo dokładny oraz szczegółowo opisuje miejsca, które należy poprawić. Raport po profesjonalnym audycie SEO jest opatrzony w krótki opis danej sekcji strony i wskazuje jakie skutki wywołuje zaniedbanie. Na podstawie wyszczególnionych elementów witryny, można szybko oraz bardzo dokładnie wyeliminować wszystkie miejsca, które do tej pory sprawiały że nasza witryna była nisko w wynikach wyszukiwarek.

Pamiętaj że suma błędów, które zawiera kod witryny decyduje o jej pozycji w wyszukiwarce. Przeprowadzając ponad 4000 profesjonalnych audytów SEO, jasno możemy stwierdzić że tylko jedna witryna na 1000 jest bardzo profesjonalnie zbudowana i dany programista przyłożył się do wszystkich elementów. Pozostałe strony zawsze zawierały jakąś ilość błędów. Wykorzystaj to że inni nie dbają o jakość kodu strony, przeskocz ich w wynikach wyszukiwania korzystając z ich zaniedbań.

Pozbądź się błędów znalezionych podczas przeprowadzania profesjonalnego audytu SEO w swojej stronie internetowej i zyskaj na widoczności w wynikach wyszukiwarek. Ta drobna inwestycja zwróci się wielokrotnie i będzie pracować na Twoją korzyść przez kilka lat.


Statuetka Firma Godna Zaufania otrzymana za 2018 rok

Certyfikat WiarygodnaFirma.pl

Mamy udokumentowaną długą historię działania Ads-Center.NET 2006-2024 r.
Kopiowanie wszystkich treści z adresu ads-center.net oraz subdomen jak i podstron surowo zabronione. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Ads-Center.NET Sp Zo.o..