Sprawdzanie potencjału fraz kluczowych

Poznaj potencjał fraz kluczowych.

Statystyki po audycie SEO wyświetlane na ekranie monitora (obraz nie ma nic wspólnego z prawdziwym audytem)

Formularz zamówienia

Podaj frazy kluczowe do sprawdzenia oraz swój adres e-mail, po wniesieniu opłaty, otrzymasz wynik sprawdzania potencjału fraz kluczowych.

Zamów sprawdzenie potencjału fraz kluczowych
Żółta linia pod tytułem

Co to jest potencjał frazy kluczowej ?

Frazy kluczowe to słowa tworzące jakieś znaczenie, czasami składają się z jednego słowa a czasami z kilku. Każda fraza generuje inny ruch, co oznacza że nie na każdą frazę warto jest pozycjonować stronę lub sklep.

Jeśli szukasz oszczędności w pozycjonowaniu lub chcesz sprawdzić czy agencja SEO podała wartościowe frazy z dużym potencjałem ruchu, to skorzystaj z naszej usługi.

Sprawdzamy bezpośrednio w Google, ile razy dana fraza była wyszukiwana na przestrzeni ostatniego roku. Dzięki temu dowiesz się czy dana fraza kluczowa, generuje ruch w wyszukiwarce a co za tym idzie czy jest szansa na pozyskanie z danej kombinacji słów kluczowych wartościowego ruchu po zajęciu pozycji w pierwszej dziesiątce wyników zwracanych przez wyszukiwarkę.

Możesz też sprawdzić potencjał fraz kluczowych, na które obecnie jest pozycjonowana Twoja strona firmowa lub sklep WWW. Dzięki twardym danym, możesz podjąć decyzję o porzuceniu pozycjonowania fraz kluczowych z małym potencjałem generowanego ruchu internetowego.

Aby skorzystać z usługi, wystarczy wypełnić formularz.

Sprawdź potencjał frazy kluczowej
Żółta linia pod tytułem

Pozycjonuj swoją stronę tylko na wartościowe frazy kluczowe.

Ograniczysz dzięki temu koszty na zbędne działania.

Sprawdź czy frazy, które pozycjonujesz, mają potencjał generowania ruchu.

Inwestuj tylko w działania, które przynoszą zwrot z inwestycji.


Statuetka Firma Godna Zaufania otrzymana za 2018 rok

Certyfikat WiarygodnaFirma.pl

Mamy udokumentowaną długą historię działania Ads-Center.NET 2006-2024 r.
Kopiowanie wszystkich treści z adresu ads-center.net oraz subdomen jak i podstron surowo zabronione. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Ads-Center.NET Sp Zo.o..