Audyt | Audyt SEO | Baza wiedzy

Dział porady

Wprowadzamy dział z poradami aby dodatkowo przekazywać wiedzę na temat ważnych elementów związanych z pozycjonowaniem oraz optymalizacją stron internetowych pod wyszukiwarki. W internecie większość miejsc z informacjami skupia się na domysłach. U nas możesz przeczytać głównie o sprawdzonych przez naszych pracowników elementach tej trudnej sztuki.

Jak działa Google oraz jak zbiera informacje?

Aby zrozumieć jak są obliczane wartości dla stron internetowych należy poznać mechanizm zbierania informacji oraz ich analizowania. Dowiedź się jak Google zbiera informacje oraz jak na ich podstawie ustawia strony w wynikach wyszukiwania.


Czym jest crawl budget?

W poprzednim artykule dowiedzieliśmy się o tak zwanym crawl budget, śpieszymy teraz wyjaśnić dokładnie co to jest i jak działa w krótkim artykule.


Dlaczego indeksowanie jest tak ważne ?

Z informacji na grupach zajmujących się tematem SEO oraz od osób próbujących samodzielnie pozycjonować często słyszymy o problemie indeksowania. Powstaje więc pytanie, dlaczego indeksowanie jest tak ważne ?


Jak pozyskać informacje o błędach na stronie ?

Witryna dobrze wyglądająca też może mieć błędy w konstrukcji kodu. Dlatego jak najlepiej pozyskać informacje o istnieniu błędów ? Najlepiej zgłosić się do specjalisty od audytów SEO.


Hosting - Szybki serwer to lepsze pozycje w wyszukiwarkach

W jaki sposób szybkość serwera wpływa na pozycję witryny na nim znajdującej się w wynikach zwracanych internaucie przez wyszukiwarkę ?


Jak pomóc w pracy robotom sieciowym ?

Roboty sieciowe mimo że odwiedzają naszą stronę i są widoczne w statystykach to są pożyteczne dla naszego biznesu w internecie. Można zaszkodzić ale można też pomóc robotom sieciowym w pracy.


Czy warto przeprowadzać diagnostykę działającej strony WWW ?

Strona internetowa działa i wygląda całkiem dobrze, w końcu zainwestowano sporo pieniędzy w grafikę. Jednak czy na pewno wszystko działa jak należy ? Jeśli strona WWW ma staż dłuższy niż pół roku a w tym czasie regularnie dodawano nowe treści i podstrony, warto przeprowadzić audyt SEO.


Czy można zrobić audyt SEO konkurencji ?

Dużo osób ma wątpliwości natury etycznej oraz prawnej, czy podglądać konkurencję. Otóż nie ma powodu do blokowania działań. Konkurencja już to robi. Zamów audyt SEO swojej konkurencji i popraw własną witrynę internetową aby wyprzedzić innych. Strony internetowe bez lub z małą ilością błędów, znacznie szybciej i przy mniejszym nakładzie kosztów i pracy zdobywają lepsze pozycje.


Niedziałające linki na stronie WWW

Niedziałające linki na stronie internetowej to częsty problem, z którego warto zdać sobie sprawę. Powinniśmy dokładnie przetestować wszystkie linki, aby upewnić się, że są one poprawne i prowadzą do oczekiwanych miejsc. Niedziałające linki mogą wprowadzić użytkowników w błąd, a także wpłynąć negatywnie na pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania.


Statuetka Firma Godna Zaufania otrzymana za 2018 rok

Certyfikat WiarygodnaFirma.pl

Mamy udokumentowaną długą historię działania Ads-Center.NET 2006-2024 r.
Kopiowanie wszystkich treści z adresu ads-center.net oraz subdomen jak i podstron surowo zabronione. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone dla Ads-Center.NET Sp Zo.o..