O nas.


Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET to firma która powstała z pasji do internetu oraz marketingu sieciowego. Wszystko rozpoczęło się w 1995 roku gdy obecny właściciel firmy poznawał pierwsze wersje języka HTML. Do 2006 roku było to hobby, rozwijane obok zwykłej pracy zarobkowej. W tym czasie budowane były witryny które dziś tworzą grupę medialną Ads-Center.NET . Dopiero w 2009 roku po powrocie na stałe do Polski podjęta została decyzja o zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Od momentu zarejestrowania jednoosobowej działalności gospodarczej, wykonałem już 5700 (licznik online) usług typu mailing reklamowy, mailing gwarantowany lub wejścia kierowane na konkretny adres WWW, zlecane przez naszych klientów.


Firma zajmuje się szerokim marketingiem internetowym. Oznacza to że w jednym miejscu można zamówić wszystkie usługi które składają się na budowę, publikację oraz promocję witryny internetowej w sieci.

Grupa Ads-Center.NET składa się z:
- 84 adresy internetowe.
- 20 działających serwisów WWW.
- 34 stron jako zaplecze SEO.
- 3 wydajne serwery.
- 39 pozycjonowanych stron w Google.
- Ponad 156 tysięcy adresów e-mail ze zgodą na wysyłkę mailingów reklamowych.
- Ponad 5,7 milionów adresów e-mail internautów.
- Ponad 2 miliony adresów firmowych.
- Średnio 7 miliony odsłon w miesiącu.
- Średnio 4 tysiące unikalnych odwiedzin w ciągu 24h.
- Średnio 124 tysiące unikalnych odwiedzin w miesiącu.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2023 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.