Reklamy AdWords Google.


Oferujemy kilka modeli rozliczeń.

W zależności od klienta, dostosowujemy usługę do indywidualnych potrzeb:
- Stały abonament na usługi konsultanta reklam adWords.
- Nadzór nad kampanią rozliczany w oparciu o budżet reklamowy.

Wyszukiwarka Google to dzisiaj największe medium bardziej popularne niż telewizja. Praktycznie każdy na świecie korzysta lub korzystał z tej wyszukiwarki. Ukazujące się reklamy w polach linków sponsorowanych są najlepszym miejscem do reklamowania swoich usług lub stron internetowych.

Praktycznie każda firma powinna mieć zatrudnionego pracownika który zajmowałby się reklamami adwords. Pytanie tylko czy firmę stać na kolejnego pracownika oraz na szkolenia. Panel reklam adwords oraz same kampanie są już na tyle skomplikowane że należy szkolić się aby wykorzystać maksimum możliwości z Google. Złe ustawienie kampanii spowoduje utratę części środków.

Dlatego utworzyliśmy naszą usługę konsultanta adWords. W zależności od potrzeb możemy przejąć odpowiedzialność za rozliczenia z Google. Jeżeli Twoja firma nie posiada unijnego NIP możemy wystawić fakturę VAT PL. W takim przypadku klient wpłaca całą kwotę budżetu kampanii reklamowej na konto Ads-Center.NET

Jeżeli Twoja firma może bez przeszkód rozliczać sie z Google proponujemy w ramach abonamentu obsługę kampanii reklamowych na waszym koncie adwords. W przypadku braku konta w Google założymy je w ramach naszej usługi.

Potrzebujesz pomocy specjalisty od reklam adWords ? Oferujemy kompleksowe prowadzenie kampanii reklamowych opartych na Google AdWords. Jest to największa wyszukiwarka internetowa działająca na całym świecie. Fenomen tej reklamy polega na trafnym dotarciu do klienta. Użytkownicy internetu szukając jakiejś usługi bądź strony WWW posługują się wyszukiwarką Google, wpisują interesujące ich słowa kluczowe. Oprócz naturalnych wyników wyszukiwania wyświetlane są reklamy. Po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwarki słów kluczowych otrzymuje on reklamy ukierunkowane pod jego potrzeby. Dzięki temu można zaoszczędzić i szybciej dotrzeć do potencjalnego klienta zainteresowanego naszą usługą.

Prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą? Nie masz czasu ani możliwości zatrudnienia pracownika który będzie odpowiedzialny za reklamy adWords? To oferta dla Ciebie !

Zapewniamy niskie koszty prowadzenia kampanii reklamowych w Google adWords. Nasza prowizja uzależniona jest od wielkości kampanii reklamowej. Najniższy abonament zaczyna się od 36,60 zł z VAT za miesiąc obsługi (ta cena to koszt abonamentu, nie obejmuje kosztów kampanii).

W ramach prowadzenia obsługi reklam adWords Google oferujemy:
- założenie i prowadzenie konta adWords
- budowanie treści reklamy
- obsługa budżetów kampanii
- obsługa targetu kampanii (rejonizacja)
- obsługa słów kluczowych kampanii
- diagnostyka kampanii reklamowych
- badanie przydatności słów kluczowych
- obsługa płatności do Google (przedpłata)
- wystawiamy faktury VAT za usługi Google


Korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas oraz pieniądze potrzebne na zatrudnienie pracownika. Za pomocą jednego telefonu wstrzymasz lub zmienisz kampanię. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych kosztów dalszego jej prowadzenia.

zalety reklam adWords.


Pełna administracja kampaniami Google AdWords:
W cenie podany jest podatek VAT

wartość kampanii reklamowej do 300zł z VAT + (abonament 36,90 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 1000zł z VAT + (abonament 123,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 2000zł z VAT + (abonament 246,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 3000zł z VAT + (abonament 369,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 5000zł z VAT + (abonament 492,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 10000zł z VAT + (abonament 615,00 zł z VAT/m)
lub
Stały abonament na usługi konsultanta reklam adWords 369zł z VAT

Cennik reklama adWordsFormularz kontaktowy ds. Ad Words.

Konsultant d/s Pozycjonowania
Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania
Konsultant d/s reklam Google AdWords
Konsultant zapewnia pełną opiekę nad kontami klientów AdWords. W skład usługi wchodzi budowa zleconej reklamy, ustalenie słów/fraz kluczowych, przydzielenie budżetu kampanii reklamowej oraz zarządzanie reklamą podczas emisji. Wszystkie te operacje możesz zlecić jednym prostym mailem swojemu konsultantowi. Nie masz czasu analizować złożonych statystyk i planować przebudowy witryny internetowej tak aby była bardziej przyjazna użytkownikom? Zapraszam do usługi która zapewni pełną kontrolę nad statystykami Google Analytics. Raport raz w miesiącu, interpretuje statystyki w czytelny sposób oraz przedstawia miejsca które należałoby przebudować. Reklama adWords Google

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006-2020 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.