Opiekun reklamy Google ADS.


Oferujemy kilka modeli rozliczeń.

W zależności od klienta, dostosowujemy usługę do indywidualnych potrzeb:
- Stały abonament na usługi konsultanta reklam Google ADS.
- Nadzór opiekuna nad kampanią G ADS rozliczany w oparciu o budżet reklamowy.

Zadzwoń na numer telefonu +48 506 405 176 lub wypełnij formularz kontaktowy ds. Google ADS.


Wyszukiwarka Google to dzisiaj największe medium informacyjne, bardziej popularne niż telewizja. Praktycznie każdy na świecie korzysta lub korzystał z tej wyszukiwarki. Ukazujące się reklamy w polach linków sponsorowanych są najlepszym miejscem do promocji swoich usług lub stron internetowych.

Praktycznie każda firma powinna mieć zatrudnionego pracownika którego zadaniem jest opieka nad reklamami adwords. Pytanie tylko czy firmę stać na kolejnego pracownika oraz na szkolenia. Panel reklam adwords oraz same kampanie są już na tyle skomplikowane że należy szkolić się aby wykorzystać maksimum możliwości z Google. Złe ustawienie kampanii spowoduje utratę części środków. Do tego dochodzi stała aktualizacja i konieczność przechodzenia kolejnych szkoleń z nowych funkcji.

Dlatego utworzyliśmy naszą usługę opiekuna reklam Google ADS. Wynajmując opiekuna kampanii reklamowej Google ADS, zyskujesz spokój o swój budżet reklamowy oraz opiekę nad wszystkimi kampaniami. Wszelkie rozliczenia za reklamę klient reguluje z firmą Google. My pobieramy jedynie drobną kwotę od wydanego budrzetu. Pełny cennik można znaleźć na samym dole tej strony.

Jeżeli Twoja firma może bez przeszkód rozliczać sie z Google proponujemy w ramach abonamentu obsługę kampanii reklamowych na waszym koncie Google ADS. W przypadku braku konta w Google założymy je w ramach naszej usługi.

Potrzebujesz pomocy specjalisty od reklam Google ADS ? Oferujemy kompleksowe prowadzenie kampanii reklamowych opartych na Google ADS. Jest to największa wyszukiwarka internetowa działająca na całym świecie. Fenomen tej reklamy polega na trafnym dotarciu do klienta. Użytkownicy internetu szukając jakiejś usługi bądź strony WWW posługują się wyszukiwarką Google, wpisują interesujące ich słowa kluczowe. Oprócz naturalnych wyników wyszukiwania wyświetlane są reklamy. Po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwarki słów kluczowych otrzymuje on reklamy ukierunkowane pod jego potrzeby. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i szybciej dotrzeć do potencjalnego klienta zainteresowanego naszą usługą.

Prowadzisz firmę lub jednoosobową działalność gospodarczą? Nie masz czasu ani możliwości zatrudnienia pracownika, który będzie odpowiedzialny za reklamy Google ADS? To oferta dla Ciebie !

Zapewniamy niskie koszty prowadzenia kampanii reklamowych w Google ADS. Nasza prowizja uzależniona jest od wielkości kampanii reklamowej. Najniższy abonament zaczyna się od 61,50 zł z VAT za miesiąc obsługi (ta cena to koszt abonamentu, nie obejmuje kosztów kampanii).

W ramach prowadzenia obsługi reklam Google ADS oferujemy:
- założenie i prowadzenie konta adWords
- budowanie treści reklamy
- obsługa budżetów kampanii
- obsługa targetu kampanii (rejonizacja)
- obsługa słów kluczowych kampanii
- diagnostyka kampanii reklamowych
- badanie przydatności słów kluczowych


Korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas oraz pieniądze potrzebne na zatrudnienie pracownika. Za pomocą jednego telefonu wstrzymasz lub zmienisz kampanię. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie nie ponosząc żadnych kosztów dalszego jej prowadzenia.

zalety reklam Google ADS.


Pełna administracja kampaniami Google ADS:
W cenie podany jest podatek VAT

wartość kampanii reklamowej do 500zł z VAT + (abonament 61,50 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 1000zł z VAT + (abonament 123,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 2000zł z VAT + (abonament 246,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 3000zł z VAT + (abonament 369,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 5000zł z VAT + (abonament 492,00 zł z VAT/m)
wartość kampanii reklamowej do 10000zł z VAT + (abonament 615,00 zł z VAT/m)


Zadzwoń na numer telefonu +48 506 405 176 lub wypełnij formularz kontaktowy ds. Google ADS.

Konsultant d/s Pozycjonowania
Konsultacje polegają na przekazaniu istotnej wiedzy oraz zbudowania strategii prowadzenia reklamy w internecie dla każdego zlecenia indywidualnie. Po przekazaniu szczątkowej wiedzy klient otrzyma pełny raport dotyczący istotnych zmian w witrynie internetowej. Dodatkowo konsultant zaproponuje strategie pozyskiwania klientów bądź użytkowników witryny zleceniodawcy. Konsultacje w sprawie pozycjonowania
Reklama Google ADS
Obrazek przedstawiający reklamy Google ADS przy wynikach wyszukiwania
10 000 wyświetleń banera reklamowego

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2023 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.