Cennik usług świadczonych przez Ads-Center.NET Sp. Zo.o.

Nasza firma Ads-Center.NET Sp. Zo.o. ma do zaoferowanie bardzo dużo usług. Dlatego postanowiliśmy zbudować cennik podzielony na segmenty. Każdy segment to pewien rodzaj marketingu ale usługi są wybrane tematcznie. Dzięki temu mamy nadzieję że każdy przyszły oraz już współpracujący z nami kontrahent znajdzie wszystkie usługi jakie oferujemy.

 

Cennik usług - Mailing

Cennik usług dotyczący mailingu (Mailing SEO, Mailing reklamowy, Mailing z gwarancją). Każda z usług posiada swoje unikalne cechy które opisujemy na kolejnych podstronach. Zapraszamy do zapoznania z tą ofertą.

 

Cennik usług - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w wynikach wyszukiwarek takich jak Google to od 1996 roku bardzo ważna dziedzina marketingu. Nasza spółka zajmuje się audytem oraz przygotowaniem strony pod pozycjonowanie. Prowadzimy również usługi pozycjonowania oparte na naszej wieloletniej wiedzy oraz doświadczeniu w praktycznym wprowadzaniu witryn w pierwszą dziesiątkę wyników wyszukiwania.

 

Cennik usług - Bannery reklamowe 460x60, 750x100, 120x600 px

Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp. Zo.o. posiada wiele witryn internetowych o różnorodnej tematyce które każdego dnia generują ruch w sieci. Strony zajmują ciekawe pozycje w wynikach wyszukiwarek przez co są stale odwiedzane. Na bazie tych witryn możemy świadczyć usługi wyświetlania banerów reklamowych o rożnych wielkościach dla naszych kontrahentów.

 

Cennik usług - Traffic

Aby zbudować podstawowe wyniki witryny można wspomóc swoje działania marketingowe zakupując traffic czyli ruch generowany z linków umieszczonych na stronach z naturalnym ruchem internautów oraz wspomóc swoje działania marketingowe takimi działaniami jak PTC czy PTP

 

Cennik usług - Konsultacje

Czasami nie trzeba kupować usługi lub wynajmować czy zatrudniać pracownika aby wykonał jakieś działania. W wielu przypadkach wystarczą konsultacje aby uzupełnić wiedzę lub skonsultować niedomówienia lub intrygujące zagadnienia. Tutaj znajduje się cennik naszych usług dotyczących konsultacji jakich udzielamy.

 

Cennik usług - AdWords

W tym miejscu znajdziesz cennik usług oraz opis naszych działań związanych z prowadzeniem kampanii adWords przez naszą agencję marketingową. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami.

 

Cennik usług - Wizytówka firmowa

Obecnie każda firma która chce mieć klientów musi posiadać wizytówkę lub standardową stronę WWW w sieci internet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oferujemy przystępną cenowo ofertę na budowę witryny internetowej dla firmy wraz z kompleksową obsługą (serwer, grafika, domena).

 

Cennik usług - Audyt SEO, linków, HTML

Specjalistyczna usługa przeprowadzenia audytu budowy strony, linków prowadzących do witryny czy też pełnej analizy witryny pod kątem SEO. Usługi rozbite na mniejsze elementy, dostosowane do potrzeb większości klientów. Zbadaj swoją witrynę i dowiedź się co poprawić aby miała lepsze wyniki w wyszukiwarce.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2023 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.