Oferta Internetowej Agencji Marketingowej Ads-Center.NET

Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp Zo.o., oferuje pełny zakres prac nad nowymi stronami dla klientów. Prowadzisz firmę, dopiero zakładasz działalność gospodarczą lub pragniesz mieć profesjonalną wizytówkę i portfolio jako uzupełnienie CV ? Jeśli nie masz czasu uczyć się nowych języków opisu strony (w celu samodzielnego stworzenia witryny internetowej) zgłoś się do nas.

W naszej ofercie znajdziesz pełną obsługę zlecenia. Nie musisz się niczym martwić, wystarczy przesłać opis zamówienia a nasza agencja marketingowa zajmie się wszystkimi aspektami. Od budowy strony zgodnie z najnowszymi normami oraz uwzględniając SEO i umieszczeniu jej w internecie aż do prowadzenia kampanii reklamowych lub pozycjonowania w Google.

Czym się zajmujemy ?


- Budowa strony www (projekt graficzny, CMS)
- Rejestracja, hosting, transfer domeny internetowej. (Marka : TaniaDomena.eu)
- Hosting strony www. (Marka : Tani-Host.com)
- Opieka oraz rozbudowa strony
- Autorski system zarządzania treścią CMS
- Reklama w systemie banerowym oraz mailing
- Wyszukiwanie wartościowych fraz kluczowych
- Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google
- Prowadzenie kampanii reklamowej Google ADS
- Menedżer konta Google Search Console


Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET stara się aby każdy klient mógł zarządzać swoją stroną internetową korzystając z jednego kontaktu technicznego. Od dziś nie musisz załatwiać osobno grafika, programisty oraz samemu dbać o serwer i domenę. Wykonując jeden telefon do nas zlecasz pełną opiekę nad projektem.

Nasza oferta jest skierowana do osób oraz firm, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z rozbiciem poszczególnych etapów budowy oraz publikacji strony internetowej. Nasz zespół zadba aby cały proces przebiegał sprawnie i bez żadnych komplikacji.

Jeśli potrzebujesz tylko jednej z naszych usług, zapraszam do zapoznania się z poszczególnymi ofertami na stronie usługi.

Na wszystkie usługi wystawiane są faktury VAT.
Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp Zo.o. jest zarejestrowana w Polsce i posiada tylko Polski kapitał.
NIP : PL 899-284-07-46
REGON : 369435580
Wrocław 53-413
Ulica Gwiaździsta 62/12/2

Agencja Marketinfowa - full service
Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi która wprowadzi Twój biznes do internetu dobrze trafiłeś. Nasze usługi zapewniają pełną obsługę klienta. Już nie musisz porównywać cen różnych agencji marketingowych i szukać pod wykonawców poszczególnych elementów. Od dziś wszystko to możesz otrzymać w jednym miejscu pod jednym numerem telefonu. Skorzystaj z usług Internetowa Agencja Marketingowa
Potrzebujesz tylko jednej z naszych usług ?
Jeśli nie potrzebujesz kompleksowej usługi a jednak widzisz w naszej ofercie elementy które chcesz wykorzystać, skontaktuj się z nami. Każdą z usług można zamówić osobno. Na naszych stronach znajdziesz pełny wykaz usług którymi się zajmujemy oraz szczegółowy cennik ofertowy.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2023 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.