Mailing reklamowy w internecie.


Czym tak dokładnie jest mailing? To dość proste zagadnienie. Mail to forma wymiany informacji między użytkownikami internetu. Za pomocą programów pocztowych rozsyłane są informacje prywatne, poczta firmowa oraz reklamy. W dzisiejszych czasach, każdy użytkownik internetu posiada minimum jedną elektroniczną skrzynkę pocztową. Prawie każdy sprawdza swoją internetową pocztę raz dziennie. I właśnie dlatego ta forma przekazu jest dzisiaj najskuteczniejsza. Uważaj, próbując wysłać maila do kilku osób jednocześnie. Ważne abyś korzystał z adresów użytkowników swojego serwisu.

Reklama.
(Ads) Reklama przez mailing w naszym wykonaniu:
- Gwarancja na ilość wejść.
- Tylko jedna reklama w mailu.
- Statystyki do kontrolowania ilości wejść.
To podstawowe cechy prawdziwego mailingu reklamowego.

Zasięg reklamy.
Aby reklama była skuteczna, powinna być dostrzeżona przez największą ilość osób. Powszechnie wiadomo że im więcej osób dostanie informacje o jakimś produkcie tym większy procent osób które skorzystają z serwisu lub zakupią jakiś towar ze sklepu.

Gwarancje.
Serwis Ads-Center.net Gwarantuje że wszyscy użytkownicy zgodzili się na otrzymywanie maili reklamowych.
Mailingi są rozsyłane zgodnie z polityką prywatności serwisów internetowych.
Mailingi są rozsyłane tylko w serwisach wchodzących w skład Ads-Center.net
Każdy użytkownik naszych serwisów w każdej chwili może się wypisać z naszej listy.

Podsumowanie.
Mailing to jedna z najskuteczniejszych reklam dostępnych w internecie. Ceny mailingów są zróżnicowane, zależą od ilości osób do której się kieruje reklamę. Przy mass mailingach należy zwrócić uwagę aby maile były wysyłane zgodnie z zasadami publikacji treści za pomocą e-mail.

Współpraca.
Jeśli posiadasz serwis internetowy z własna bazą mailing-ową, zgłoś się do Programu Partnerskiego Ads-Center.net. Współpracując z nami otrzymujesz darmową reklamę swojego serwisu oraz dużą ilość maili. Zapraszam do współpracy, w razie pytań proszę o kontakt.

Dodatkowa usługa: Trafik
Nie ograniczając się do jednej formy upowszechniania stron Internetowych, możemy zaoferować również trafik (określona ilość wejść). Jeśli martwi Cię stan Twojego licznika odwiedzin jest to oferta właśnie dla Ciebie. Użytkownicy wchodząc na strony Internetowe często sprawdzają, ile osób wcześniej już oglądało daną witrynę. Dzięki usłudze trafik możesz łatwo zwiększyć oglądalność swojej strony wykupując określoną ilość wejść.
Statystyki dołączone do usługi w przejrzysty sposób pokazują stan przekierowań.

Dane do kont statystyk zostaną niezwłocznie przekazane wraz z hasłem i loginem po uruchomieniu usługi na stronach partnerów nie dłużej niż 24h od zaksięgowania wpłaty.

Pełna ofertaReklama graficzna


Większość sprzedaży na stronach generuje reklama graficzna. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu oferujemy rotator banerów zamieszczony na kilku witrynach Internetowych. Rotator ten przystosowany jest do wyświetlania banerów o wymiarach 468x60 (jest to standardowa wielkość banera reklamowego).
Banery graficzne zazwyczaj zwracają uwagę osób bezpośrednio zainteresowanych danym produktem, dlatego jest to bardzo dobra inwestycja. Wejścia z banera najczęściej prowadzą do sprzedaży oferowanego produktu oraz odwiedzin przez osoby, do których jest skierowana dana witryna. Aby sprostać wymaganiom klientów oferujemy ciekawą propozycję: ilość wyświetleń banerów w doskonałej proporcji do ceny.

Sprawdź ceny

Mailing Reklamowy
Mailingi reklamowe cechują się niską skutecznością odwiedzin z uwagi że większość odbiorców już po tytule domyślają się że to wiadomość której nie zamawiali. W naszej agencji reklamowej mamy zapisane osoby które chętnie dowiedzą sie jako pierwsze o nowej stronie lub programie partnerskim. Roześlij wiadomość i zobacz jak duży będzie ruch po jednym mailingu.
Mailing Gwarantowany
Jest to mailing w którym reklama jest wysyłana do momentu osiągnięcia minimum opisanego w gwarancji. W większości przypadków są to użytkownicy programów partnerskich którzy odwiedzają strony w zamian za punkty pozwalające otrzymać wybrane nagrody. Oferta kierowana do osób które potrzebują konkretnych wyników chodź by w postaci ruchu użytkowników sieci. Wielokrotnie wysyłany mailing gwarantowany dodatkowo owocuje w postaci stałych użytkowników.
Traffic
Każdego dnia możemy dostarczyć do 500 odwiedzin na wybraną witrynę. Każda wejście będzie trwało około 30s. Sprawi to że strona wraz z statystykami załaduje się a rankingi międzynarodowe odnotują zdarzenie. Traffick to tani odpowiednik oferty mailing gwarantowany.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.