Audyt strony internetowej


Wbrew obecnej opinii, wykonywanie SEO audytów za pomocą prostego Validatora dostępnego online na prawie każdej stronie internetowej agencji zajmującej się pozycjonowanie to jedynie działanie połowiczne. Jedynie prawdziwy audyt SEO  który sprawdzi każdą podstronę witryny, określi linki przychodzące oraz wychodzące jest wstanie pokazać jaka jest obecna sytuacja strony.

Serwisy agencji SEO
Większość witryn agencji SEO obecnie oferuje podstawowy audyt strony całkowicie za darmo z poziomu ich witryny internetowej. Taki audyt to jedynie liźnięcie tematu. Większość tych walidatorów kontroluje jedynie pierwszą stronę witryny i nie zagląda na podstrony. Dopiero głęboka analiza witryny może ujawnić obecną sytuację witryny.

Na czym polega nasz audyt ?
Sprawa nie jest prosta, nasza agencja korzysta z autorskiego oprogramowania które dokładnie analizuje wszystkie czynniki budowy witryny, zaczynając od składni kodu HTML poprzez treści a kończąc na analizie linków wewnętrznych i zewnętrznych. Z naszych usług korzystają zazwyczaj właściciele witryn które wpadły w filtr lub po prostu zostały zbanowane w wyszukiwarce. Nasze działania pomagają odwrócić skutki niewłaściwego agresywnego pozycjonowania i wprowadzić ponownie do indeksu Google.

Podczas audytu sprawdzamy:
strony z błędami 4xx oraz 5xx
strony pod kontem błędów składni
duplikaty meta-tagów
duplikaty tytułów
zbyt długie dane w meta-tagach
pliki robots.txt oraz sitemaps.xml
czy ustalono wersję z lub bez www
poprawność przekierowań 301, 302
strony z meta refresh oraz canonical
poszukiwanie ewentualnych duplikatów
strony z ramkami
błędy i ostrzeżenia W3C
poszukiwanie zbyt dużych stron
za długie adresy URL oraz dynamiczne
niedziałające linki
strony z nadmierną liczbą linków
puste tagi tytułów oraz alt
puste meta descriptions oraz meta-tagi
analiza linków przychodzących z zewnątrz
tworzenie plików disavow.txt (zrzekanie się linków)

Tylko tak dogłębna analiza jest wstanie powiedzieć prawdę na temat naszej witryny. Zapraszamy wszystkich do współpracy z naszą agencją.

- Bezpośredni kontakt do specjalisty od audytów stron internetowych

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.