Autorski skrypt ADS-SmallCMS (PHP) od Ads-Center.net.
Ten unikalny skrypt ma za zadanie być podstawą Państwa nowego zaplecza pod pozycjonowanie. Na rynku można znaleźć bardzo dużo skryptów które obsługują wiele wtyczek i mają bardzo duże możliwości. Jednak nie są one zaprojektowane ściśle pod SEO czyli nie wykorzystano w nich całkowicie potencjału jaki w nich drzemie.

Nasz skrypt właśnie tym się wyróżnia. Na podstawie nabytego doświadczenia zbudowaliśmy mechanizm który idealnie pasuje do oczekiwań robotów wyszukiwarek. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły tylko po to aby na podstawie jednego skryptu budować szybko kolejne witryny służące za zaplecze pod pozycjonowanie.

Budowa skryptu.
Skrypt został zbudowany w oparciu o PHP5. W skrypcie nie zastosowano baz danych. Wszystkie informacje zapisywane są w plikach. Dzięki temu można wiele skryptów zainstalować na jednym małym serwerze. Skrypt został tak napisany aby zużywał jak najmniej zasobów serwera. Dzięki takiej konstrukcji można na jego podstawie budować bardzo duże systemy zaplecza pod pozycjonowanie.

ADS-SmallCMS w skrócie:
- Budowa skryptu PHP 5.
- Brak baz danych.
- Wszystkie treści w plikach txt.
- Duża łatwość robienia baqup-ów.
- Małe wymagania sprzętowe.
- Prosta konstrukcja.

Cennik:
Skrypt jest sprzedawany z licencją na dowolną ilość instalacji w obrębie własnych domen w cenie 400 zł netto.
Skrypt podlega aktualizacji co jest związane z rocznym abonamentem w wysokości 200 zł netto.

Kontakt

Masz pytanie w sprawie Ads-SmallCMS ?
Jeśli masz nadal pytania na temat naszego skryptu Ads-SmallCMS zapraszam do formularza kontaktowego i zadania pytania. Konsultant odpowie w przeciągu 24h.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.