Menedżer konta Google Search Console

 

Opiekun konta Google Search Console

Google niechcący otworzyło drogę dla nowych kompetencji które pozwalają zbudować nową gałąź profesji innymi słowy stanowisko, a mianowicie „Menedżer konta Google Search Console”. Od 28 lipca 2022 roku Google uruchomiło poprawioną wersję Google Search Console. Narzędzie to służy do zarządzania informacjami jakie wyszukiwarka posiada na temat naszej witryny internetowej. Przez zmiany w indeksowaniu (praktycznie całkowicie zaprzestano indeksowania tak jak to miało kiedyś miejsce), od 18 lipca 2022 roku, każda strona internetowa powinna mieć swojego opiekuna czyli menedżera i zarejestrowaną usługę Google Search Console, do prawidłowej komunikacji z wyszukiwarką.

 

Spontaniczne indeksowanie odeszło w zapomnienie

Władze wyszukiwarki Google postanowiły oszczędzać zasoby firmy albo lepiej nimi zarządzać. Spontaniczne indeksowanie raz lub dwa razy w tygodniu, ponad tryliona adresów WWW, które mają niezliczoną ilość podstron, generowało olbrzymie potrzeby na energię elektryczną do działania serwerów zarządzających indeksowaniem. Do tego w indeksie wedle szacunków ponad 30 % adresów to SPAM. Dlatego teraz aby Google coś indeksował, musi to być zgłoszone. Tak oto powstały kompetencje, które wymagają kolejnego stanowiska menedżera konta Google Search Console.

 

Menadżer konta Google Search Console

Masz ważniejsze rzeczy od uczenia się kolejnego panelu zarządzania ? Niestety prawidłowa obsługa konta Google Search Console jest konieczna by być widocznym w wyszukiwarce Google. Chętnie wyręczymy Twoją osobę w tej kwestii. Jako menedżer konta Google Search Console, zajmiemy się wszystkimi aspektami związanymi z opieką nad Twoją stroną internetową związaną z kontem Google Search Console i jego obsługą.

 

Korzystając z naszej usługi menedżera GSC otrzymasz:

 • prawidłową obsługę konta Google Search Console
 • zgłaszanie map strony do GSC
 • sprawdzanie nowych podstron pod kontem przydatności
 • zgłaszanie nowych podstron do indeksowania
 • zgłaszanie podstron zmodyfikowanych do indeksacji
 • analizę widoczności strony WWW w Google
 • analizę błędów indeksowania
 • analizę fraz kluczowych oraz widoczności witryny
 • sprawdzanie występowania kanibalizacji fraz kluczowych
 • wysyłanie żądań usunięcia treści z Google
 • Omówienie jakości strony na podstawie danych z GSC

Cena usługi menedżer konta Google Search Console:

- 300 zł netto (brutto 369zł) miesiąc od 1 strony WWW z FV

Aby zamówić zadzwoń +48 506 405 176

 

Informacje które otrzymasz po analizie konta Google Search Console spowodują że ukierunkujesz swoje działania marketingowe w internecie na konkretne cele oparte na danych. Google Search Console pokazuje na jakie frazy widoczna jest strona internetowa w wyszukiwarce, dzięki temu możemy lepiej zarządzać działaniami. Czasami właściciel strony nawet nie wie że ponad 50 % podstron nigdy nie była odwiedzona przez robota indeksującego. Wyprzedź konkurencję, skorzystaj z naszej usługi.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.