Ads-Center.NET Keyword Research

 

Profesjonalne wyszukiwanie fraz kluczowych pod Google

Słowa kluczowe to podstawowy drogowskaz w wyszukiwarce internetowej Google. To właśnie dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych, Twoja strona może zyskać widoczność dzięki wyszukiwarce. Widoczność Twojej strony w pierwszych wynikach zwracanych przez wyszukiwarkę internaucie, praktycznie gwarantują wizyty osób korzystających z Google. To właśnie w tym celu uruchomiliśmy profesjonalne wyszukiwanie fraz kluczowych pod pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

 

Jak działa profesjonalne wyszukiwanie fraz kluczowych

?

Aby rozpocząć współpracę, potrzebujemy zaledwie kilku fraz, które samodzielnie klient nakreśla. My posiadając wzorcowe frazy kluczowe, zaczynamy szukać innych słów które często są w tym kontekście wyszukiwane przez internautów. Zbieramy listę wszystkich odnalezionych fraz kluczowych. I przekazujemy dane klientowi w zamian za opłacenie faktury za usługę.

 

Prosty cennik:

Cennik dotyczy ilości fraz od których zaczynamy szukanie, cena utrzymuje się na poziomie z cennika, bez znaczenia ile odnajdziemy wartościowych fraz.

1 fraza (może się składać z maksymalnie 4 słów) = 35 zł netto

10 fraz (do 4 słów) = 30 zł netto/sztuka

100 fraz (do 4 słów) = 25 zł netto/sztuka

Potrzebujesz innej konfiguracji ? Skontaktuj się z nami +48 506 405 176

 

 

Przewaga naszej usługi ?

Profesjonalne wyszukiwanie fraz kluczowych pod pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, to bardzo dokładne działanie. Zbieramy wyłącznie frazy kluczowe, które są najczęściej wpisywane przez internautów w pole wyszukiwania Google. Dzięki naszej usłudze zdobędziesz listę fraz, które przynoszą rzeczywisty ruch.

 

Zdarza się że frazy proponowane przez osoby, firmy, agencje SEO, są zgodne z tematem ale są też niskiej jakości przez co trudność zdobycia pierwszych pozycji nie nastręcza większych problemów. Cel firmy SEO jest osiągnięty, gdyż może pochwalić się uzyskanym wynikiem w Google. Jednak cel klienta zlecającego usługę nie został osiągnięty gdyż uzyskał jedynie widoczność na frazę, której nikt nie wyszukuje. Takie pozycje nie mają wartości z punktu widzenia marketingu czy sprzedaży usług lub towarów a jedynie zaspokojenie własnej ambicji osiągnięcia widoczności na dowolną frazę.

 

Zlecaj firmom SEO pozycjonowanie na frazy, które przynoszą prawdziwy ruch z wyszukiwarki Google. Tylko w taki sposób uzyskasz satysfakcjonujący zwrot z inwestycji w działania SEO. Dzięki naszej usłudze możesz również sprawdzić czy oferta SEO była uczciwa i proponowała frazy kluczowe, które przynoszą odwiedziny.

 

Uwaga nieuczciwe firmy SEO często oferują frazy na które mogą łatwo osiągnąć wyniki. Takie frazy zazwyczaj nie przynoszą dużej liczby odwiedzających przez co nie uzyskasz zwrotu z inwestycji. Chroń swój biznes, zleć nam wyszukanie wartościowych fraz kluczowych.

 

Skontaktuj się z nami +48 506 405 176

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.