Konsultant Google Search Console

 

Posiadasz stronę internetową ale nie posiadasz lub masz kłopoty z obsługiwaniem konta Google Search Console ? Nasza usługa „Konsultant Google Search Console”, jest skierowana do osób prywatnych oraz firm, które potrzebują usługi konsultacji związanej z rejestracją, podłączeniem strony WWW do GSC oraz późniejsza analiza danych zbieranych przez panel statystyk.

 

Usługa „Konsultant Google Search Console

Usługa „Konsultant Google Search Console”, pozwoli obsługiwać panel Google związany z obsługą stron internetowych zewnętrznemu specjaliście. Konsultant, będzie informował na bieżąco o zdarzeniach na stronie oraz przedstawiał sugestie osobom odpowiedzialnym za stronę lub sklep WWW.

 

Od 18 lipca 2022 roku, podłączenie Google Search Console, stało się wręcz wymagane. To jedno z narzędzi skutecznego zgłaszania nowych podstron do Google. Władze wyszukiwarki, chcąc zoptymalizować pobór energii oraz konieczność rozbudowy parków z serwerami zbierającymi dane , postanowiono zmienić podejście do indeksowania. Dawniej wyszukiwarka Google aby być pierwsza z największą ilością wyników dla swoich użytkowników, skanowała i indeksowała samodzielnie większość internetu. Obecnie na bieżąco są indeksowanie tylko poważni wydawcy internetowi o uznanej marce. Pozostali muszą posiłkować się narzędziami udostępnionymi przez wyszukiwarkę w postaci konta Google Search Console.

 

Władze Google, kilka razy przyznawały, że w indeksie około 40 % linków, prowadzi do treści generowanych przez osoby zajmujące się SEO. Aby ochronić wyszukiwarkę oraz zmniejszyć zużycie energii, postanowiono że tylko uznane marki będą stale indeksowane automatycznie. Pozostali uczestnicy internetowej rewolucji, z racji iż rzadziej publikują nowe treści dlatego powinni zgłaszać wszelkie modyfikacje przy pomocy konta Google Search Console.

 

Jeśli nie masz czasu poznawać nowych kompetencji, możesz skorzystać z naszego doświadczenia i zamówić usługę „Konsultant Google Search Console”.

 

Zakres usługi:

  • Rejestracja w GSC, oraz ewentualna instalacja kodu
  • Codzinne sprawdzanie stanu strony w GSC
  • Reagowanie na zgłoszenia wysyłane przez GSC na temat indeksowania
  • Raportowanie zdarzeń do osoby odpowiedzialnej za stronę www
  • Zgłąszanie nowych map strony
  • Zgłaszanie wyindeksowanych podsron do ponownej indeksacji
  • Typowanie na podstawie GSC fraz do dalszego pozycjonowania

 

Koszt to 300 zł netto miesięcznie.

 

Skontaktuj sie z nami.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.