Sklep >> e-book >> Google sprawne indeksowanie w 2023 roku

Google sprawne indeksowanie w 2023 roku


Google sprawne indeksowanie w 2023 roku

E-Book -> Poradnik dostępny pod tytułem "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku", został napisany w celu wyjaśnienia wydawcom stron internetowych oraz specjalistom SEO, zmian, które nastąpiły w 2022 roku i wpływają na jakość indeksowania nowych stron i podstron przez roboty internetowe wyszukiwarki Google.


Wiedza warta setki tysięcy złotych, dla firm, sklepów oraz specjalistów SEO.

Zmiany po rozpoczęciu nadzorowania indeksowania

Zastosowanie metody opisanej w podręczniku pozwala indeksować nowe podstrony w czasie kilku godzin bez użycia płatnych indekserów.


Dla kogo jest poradnik "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku" ?

  • Dla specjalistów SEO
  • Dla firm posiadających strony internetowe
  • Dla właścicieli sklepów internetowych
  • Dla prywatnych wydawców stron i blogów, które są pozycjonowane w Google


Jakie problemy omawia i rozwiązuje poradnik ?

Poradnik pod tytułem "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku", omawia problemy z sprawnym indeksowaniem nowych stron oraz podstron dodawanych oraz modernizowanych na istniejący już witrynach. Wyszukiwarka Google, w październiku 2021 roku, zaprzestała spontanicznego indeksowania całej zawartości internetu czyli wszystkich istniejących domen. Spontaniczne indeksowanie obecnie dotyczy głównie stron o uznanej marce lub pozycji w wyszukiwarce. Pozostałe strony są gorzej traktowane i robot Google potrafi omijać dany adres nawet przez rok. Śmietnik, który zbudowany został przez specjalistów SEO oraz osoby początkujące w branży SEO, spowodował że władze wyszukiwarki były zmuszone zmienić podejście do wchłaniania nowych treści produkowanych głównie na potrzeby wpływania na ranking zwracany przez wyszukiwarkę po zapytaniu przez internautę.


Poradnik pod tytułem "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku", omawia konkretną metodę dodawania informacjo o nowych podstronach oraz nowych domenach do indeksu wyszukiwarki Google. Metoda nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów i pozwala zrezygnować z opłacania płatnych indekserów (strony proponujące mechanizm zgłaszający do wyszukiwarki Google informację o nowych podstronach). Dodatkowo, metoda ta jest zalecana przez wyszukiwarkę Google, jest to poświadczone faktem iż Google udostępniło do tego narzędzia.


Po przeczytaniu poradnika autorstwa Krzysztofa Wolskiego pod tytułem "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku", wykonując dokładnie opisaną metodę, sprawnie zgłosisz nowe adresy URL do zindeksowania przez roboty wyszukiwarki. To pozwoli na szybkie reagowanie wyszukiwarki na nowe treści a tym samym pozycjonowanie witryny nabierze nowego szybkiego tempa. Śpiesz się po wiedzę którą masz na wyciągnięcie ręki, inni już kupili poradnik pod tytułem "Google sprawne indeksowanie w 2023 roku" i mogą już korzystać z metody sprawnego indeksowania co wysuwa ich na prowadzenie przed konkurencję.

Cena

123 PLN

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2023 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.