Sklep >> mailing >> Mailing Reklamowy, e-marketing

Mailing Reklamowy, e-marketing


Opis: 
Usługa Mailing Reklamowy do ponad 300 tysięcy adresatów z terenów całej Polski. 

Jest to grupa wyselekcjonowanych internautów którzy zaznaczali podczas rejestracji w naszych serwisach zainteresowania:
-wakacje
-góry
-ferie
-wypoczynek z rodziną 

Po badaniach przeprowadzonych na odbiorcach mailingu można jasno stwierdzić, że są to osoby pracujące, posiadające rodziny i chętnie spędzają urlop po za domem. 

Wszyscy odbiorcy wrazili zgodę na wysyłkę mailingów z ofertą handlową naszych kontrahentów. Baza danych odbiorców mailingu jest zarejestrowana w GIODO. Numer zgłoszenia : R012804/12 Wpis w rejestrze o numerze księgi: 118782. Na każdą usługę wystawiamy fakturę VAT, mailing jest w 100% legalny. 

Zareklamuj swoją bazę noclegową wśród naszych odbiorców. Przy tak niskiej cenie to grzech pominąć taką ofertę reklamy własnego hotelu. Taka inwestycja często zwraca się z nawiązką, dlatego skorzystaj zanim konkurencja Cię ubiegnie. 

Nasza firma od 2009 roku zajmuje się zbieraniem adresów e-mail od internautów i grupowaniem ich w przydatne bazy odbiorców dla naszych klientów. Skorzystaj z okazji i zareklamuj swój biznes. 

Cena

285.36 PLN

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2022 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.