Mailing z gwarancją

Mailing z gwarancją to unikalna usługa, którą uruchomiliśmy specjalnie dla naszych klientów. Cały pomysł wynikł z konsultacji jakie przeprowadziliśmy wśród firm, które stale z nami współpracują. Usługa mailingu z gwarancją ilości wejść to usługa, która jest skierowana do tych, którzy chcą za konkretne pieniądze uzyskać konkretną ilość odwiedzin widoczną w statystykach serwisu. Aby zapewnić sprawne realizowanie niniejszej usługi, monitorujemy ilość wejść na reklamowaną witrynę wynikające z naszych działań oraz reagujemy w przypadku mniejszej ilości wejść organizując kolejną wysyłkę newslettera lub reklamy. To uczciwy model gdyż kontrahent otrzymuje to za co zapłacił czyli konkretną ilość odwiedzin na swojej stronie internetowej.

 

Nasze podejście do tworzenia usług wynika bezpośrednio z chęci dopasowania naszej oferty do oczekiwań kontrahentów. Doskonale rozumiemy że każdy klient ma inne cele biznesowej. Jeden pragnie reklamować swoją usługę za pomocą mailingu reklamowego inny zaś potrzebuje głównie użytkowników do statystyk odwiedzin. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy w naszej ofercie usługi odpowiadające tym konkretnym potrzebom.

 

Pełne szczegóły oczywiście są umieszczone w poszczególnych ofertach. Tutaj jedynie wspomnimy że udzielamy gwarancji na konkretną ilość wejść oraz gwarancja na wykonanie przez internautów przejść między podstronami (mailing z gwarancją kliknięć), wskazanej witryny co skutkuje brakiem wzrostu współczynnika odrzuceń w statystykach po akcji reklamowej wykonanej za pomocą naszej usługi.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na próbę. W naszej ofercie można znaleźć małe pakiety za niską cenę które pozwalają przetestować w sposób bezpieczny naszą ofertę. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym działem pomocy online. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie. Staramy się wybadać jakie kontrahent ma oczekiwania i tak dobieramy usługi z oferty aby pasowały do zamierzonego efektu.

 

Mailingi z gwarancją to rzadkość w ofertach naszej konkurencji. Wszyscy znamy powiedzenie w którym stwierdza się że połowa wydanych pieniędzy na reklamę jest wyrzucona w błoto. My walczymy z tym mitem dając gwarancję na nasze usługi.

Nasza firma Ads-Center.NET istnieje od 2006- 2024 r.
Prawa do treści oraz grafik zastrzeżone dla właściciela lub podmiotów których są własnością. Kopiowanie treści z Ads-Center.NET , subdomen oraz podstron surowo zabronione, wszelie prawa majątkowe są zastrzeżone.